Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershvyk.dp.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

В управлінні праці та соціального захисту населення замінять 92 вікна

Фотографія

800 тисяч гривень буде використано з міського бюджету на зміну старих вікон в чотириповерховій будівлі по вулиці Кобзаря, 15а. Тут знаходиться управління праці та соціального захисту населення, куди постійно звертаються не тільки мешканці міста, але й внутрішньо переміщені особи з Донецької та Луганської областей.

Колишній лікувальний санаторій, який функціонував за радянських часів, давно став для городян центром вирішення соціальних питань. Окрім УПСЗН, в будівлі розташовані й інші важливі служби – територіальний центр надання соціальних послуг; Центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді; служба у справах дітей; міський відділ молоді та спорту. Тут також функціонує міський відділ державної виконавчої служби головного територіального управління юстиції в Дніпропетровській області та Петропавлівський міськрайонний відділ з питань пробації Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації.

Наразі встановлено половину необхідної кількості двокамерних металопластикових вікон. Працівники підрядної організації виконують роботу швидко і якісно, тож незабаром роботи будуть завершені і в приміщеннях буде тепліше і комфортніше.

Ганок цієї важливої для населення будівлі знаходиться в аварійному стані, бо не ремонтувався з часів здачі в експлуатацію. Вхід полагодять навесні, коли настануть сприятливі погодні умови.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Рамка вокруг текста

Шановні першотравенці

та гості сайту!

Рада вітати вас на офіційному веб-сайті Першотравенської міської ради.

Першотравенськ – місто славної шахтарської праці, багате працьовитими людьми та трудовими досягненнями. Ми всі прагнемо бачити своє місто сучасним і процвітаючим, комфортним для всіх мешканців. Тому ми щоденно працюємо заради цієї мети. Впевнена, що спільними зусиллями ми все задумане втілимо у конкретні справи на благо рідного міста.

На цьому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про діяльність міської влади, дізнаєтесь багато цікавого про місто, його мешканців та важливі події Першотравенська.

Сподіваюся, що наш сайт буде корисним для вас.

З повагою міський голова Оксана Вінницька

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини України

Новини Дніпропетровська

© 2018 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді