Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershvyk.dp.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

В лікарні Мечникова гостинно приймали учасників АТО

Фотографія

27 грудня виконавчим комітетом було організовано поїздку учасників антитерористичної операції до міста Дніпра. Там, в обласній клінічній лікарні імені І.І. Мечникова, за підтримки депутата обласної ради, головного лікаря ОКЛ Сергія Риженка відбувся консультативний прийом учасників АТО. В цей день кращі спеціалісти медичного закладу обстежили понад 100 воїнів АТО з Дніпропетровщини. Серед них ті, хто після тяжких поранень проходили лікування в лікарні Мечникова, та учасники бойових дій, яким наразі потрібні консультації лікарів.

На початку акції воїнів привітали головний лікар Сергій Риженко, міський голова Першотравенська Оксана Вінницька, видатний лікар-ортопед, академік Олександр Лоскутов, Марина Філатова, голова громадської організації «Біговий клуб «Старт Дніпро», депутат обласної ради Іскандер Іскандеров, а також учні Дніпровської школи №23.

- Ми знову проводимо консультативний прийом для тих, хто захищав нашу Батьківщину. Серед вас воїни з міста Першотравенська, яке я дуже люблю. Ви всі для нас герої, більшість яких пройшли через лікарню Мечникова. Ми раді, що багатьом врятували життя і «поставили на ноги». Довіра воїнів АТО до наших лікарів - заслужена і почесна, але це надзвичайно велика відповідальність, - звертаючись до учасників АТО, зазначив Сергій Риженко.

Велику вдячність Сергію Риженку та колективу лікарні Мечникова за постійну медичну допомогу мешканцям Першотравенська висловила Оксана Вінницька.

- У нашому місті проживає 140 учасників антитерористичної операції на Сході України. В Першотравенську діє громадська організація «Щит», яка веде активну діяльність. Міська влада в рамках своїх повноважень і можливостей міського бюджету реалізовує заходи, спрямовані на підтримку воїнів АТО та їх сімей. Одним із таких заходів є День здоров’я, який періодично проводиться за підтримки Сергія Анатолійовича Риженка. Низький уклін і велике спасибі головному лікареві і колективу лікарні Мечникова від імені всіх учасників АТО з Першотравенська за ваші золоті руки, милосердя і добро! У ці передноворічні і різдвяні дні бажаю всім міцного здоров’я, благополуччя і довгоочікуваного миру на нашій землі, - сказала очільниця шахтарського міста.

Школярі подарували воїнам прекрасний концерт і невибагливі новорічні подарунки - пряники у формі ялинки з символічним надписом «За мир в Україні»…

Медичний огляд учасників АТО провели досвідчені медики, про яких в області і в Україні говорять «лікарі від Бога»: академік Олександр Лоскутов, професори: Віктор Стусь, Олександр Кутовий, Олександр Курята, Володимир Березнюк, Олексій Погорєлов; завідувачі відділеннями: Андрій Сірко, Іван Жердєв, Сергій Косульников, Віталій Пелех, Олександр Губарик, Анатолій Комок, Олег Сергєєв, Світлана Мороз, Вадим Пашківський, Дмитро Чвора, які вже понад три роки рятують життя бійців. За потреби учасники Дня здоров’я мали можливість пройти обстеження на апаратах МРТ, КТ, УЗІ та іншому найсучаснішому медичному обладнанні.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Рамка вокруг текста

Шановні першотравенці

та гості сайту!

Рада вітати вас на офіційному веб-сайті Першотравенської міської ради.

Першотравенськ – місто славної шахтарської праці, багате працьовитими людьми та трудовими досягненнями. Ми всі прагнемо бачити своє місто сучасним і процвітаючим, комфортним для всіх мешканців. Тому ми щоденно працюємо заради цієї мети. Впевнена, що спільними зусиллями ми все задумане втілимо у конкретні справи на благо рідного міста.

На цьому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про діяльність міської влади, дізнаєтесь багато цікавого про місто, його мешканців та важливі події Першотравенська.

Сподіваюся, що наш сайт буде корисним для вас.

З повагою міський голова Оксана Вінницька

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини України

Новини Дніпропетровська

© 2018 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді