Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershvyk.dp.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Привітання міського голови Оксани Вінницької з Новим роком та Різдвом Христовим

Фотографія

Дорогі першотравенці!

Прийміть сердечні вітання з Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай ці свята – вісники оновлення, мрій і сподівань – принесуть Вам і Вашій родині добро, мир і достаток.

Ось і відходить у минуле ще один рік, сповнений для нас надій і тривог, перемог та розчарувань, складних випробувань та вдалих проектів. Цей рік, без сумніву, був для нас продуктивним, хоча й нелегким. Завдяки спільній кропіткій та напруженій роботі міської влади і громади вдалося вирішити немало міських проблем та досягти результатів у всіх галузях господарства міста. З’явилося багато нових планів та ідей щодо подальшого розвитку та процвітання Першотравенська.

У 2017 році значна увага приділялась галузям соціально-культурної сфери міста. Так, коштами міського бюджету було забезпечено зростання мінімальної заробітної плати в два рази. Забезпечено підвищення заробітної плати всім без виключення педагогічним працівникам, на що спрямовано додатково близько 2 млн грн. Значно розширено напрями міської комплексної програми соціального захисту населення «Турбота», на виконання якої спрямовано близько 1,7 млн грн.

На придбання предметів, матеріалів та обладнання для міських закладів освіти з міського бюджету спрямовано 863 тис. грн. Закуплено товари довгострокового користування на 253 тис. грн. На капітальні ремонти, реконструкцію, виготовлення проектно-кошторисної документації використано 1,6 млн грн. На виконання заходів з підготовки до опалювального періоду - 514 тис. грн.

Значна увага приділялася закладам охорони здоров’я. У 2017 році на утримання Центру первинної медико-санітарної допомоги за рахунок коштів міського бюджету було заплановано видатки в обсязі 8,4 млн грн. На утримання центральної міської лікарні - 29,2 млн грн. За ці кошти у медичних закладах були виконані поточні та капітальні ремонти, придбано сучасне медичне обладнання та медикаменти тощо.

Протягом року виділялись значні кошти на галузі культури та спорту, а також оздоровлення та відпочинку дітей та людей похилого віку.

На забезпечення сталого функціонування житлово-комунального господарства міста було спрямовано понад 3,7 млн грн. Цього року багато зусиль було докладено на виконання заходів з підготовки міста до опалювального періоду, тому в Першотравенську він розпочався вчасно 15 жовтня. Проводилася велика кількість заходів з благоустрою міста, на які з міського бюджету було спрямовано 4,5 млн грн.

У 2017 році значно активізована робота щодо залучення в місто інших джерел фінансування. Так, за кошти обласного бюджету вдалося вирішити давню проблему каналізаційних мереж міста, на що спрямовано близько 17 млн грн.

Щороку зростає кількість небайдужих городян, які беруть активну участь у Конкурсі міні-грантів «Громада своїми руками». У 2017 році, як і торік, для реалізації проекту з міського бюджету виділено 500 тис. грн.

Було започатковано співпрацю з міжнародними грантодавцями. Місто взяло участь у проекті «Державне будівництво і підзвітність у Східній Україні», який фінансує Міністерство закордонних справ Нідерландів. На реалізацію проекту «Партнерство в ім’я розвитку» ми отримали грант у розмірі 25 тис. євро.

Значною подією для міста стало отримання гранту від Північної екологічної фінансової корпорації НЕФКО для впровадження енергозберігаючих заходів та підвищення енергоефективності міських об'єктів в сумі 420 тис. євро.

Протягом року було розроблено та подано значну кількість проектів для залучення міжнародних грантів. Щодо деяких проектів вже знайдено розуміння та досягнуто певних домовленостей. Тож маємо надію, що у наступному році нам вдасться реалізувати наші плани щодо розвитку рідного міста.

Вірю, що в Новому 2018 році наше життя обов’язково зміниться на краще. Головне – пам`ятати, що наша сила - в єдності, у взаєморозумінні та взаємній підтримці. Лише разом ми зможемо здолати ті виклики, що ставить перед нами життя. Спільними зусиллями зробимо Першотравенськ процвітаючим, а громаду – міцнішою!

Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому. Зичу вам міцного здоров'я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя! Бажаю гарного настрою і любові, нехай у вашому житті панують гармонія та вдача!

Веселих Вам свят і Благословення Господнього!

Оксана Вінницька, міський голова

Рамка вокруг текста

Шановні першотравенці

та гості сайту!

Рада вітати вас на офіційному веб-сайті Першотравенської міської ради.

Першотравенськ – місто славної шахтарської праці, багате працьовитими людьми та трудовими досягненнями. Ми всі прагнемо бачити своє місто сучасним і процвітаючим, комфортним для всіх мешканців. Тому ми щоденно працюємо заради цієї мети. Впевнена, що спільними зусиллями ми все задумане втілимо у конкретні справи на благо рідного міста.

На цьому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про діяльність міської влади, дізнаєтесь багато цікавого про місто, його мешканців та важливі події Першотравенська.

Сподіваюся, що наш сайт буде корисним для вас.

З повагою міський голова Оксана Вінницька

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини України

Новини Дніпропетровська

© 2018 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді