Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershvyk.dp.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Передноворічна зустріч з ветеранами пройшла в теплій атмосфері

Фотографія

29 грудня, напередодні новорічних свят, міський голова Оксана Вінницька традиційно зустрілась з учасниками Другої світової війні та ветеранами праці. Разом з шанованими старожилами міста та членами міської ради ветеранів вона привітала з 90-річчям Василя Олексійовича Горбунова та Зінаїду Сергіївну Іллічову, якій виповнилося 79 років.

У спілкуванні з очільницею міста ветерани подякували за увагу, яка їм приділяється. Пенсіонери схвально висловились щодо змін, які відбуваються в Першотравенську. Зокрема, учасник бойових дій у Другій світовій війні Леонід Якович Саєнко зазначив:

- Можна з упевненістю сказати, що на сьогодні у нашому місті все добре. Головне, що своєчасно розпочався опалювальний сезон, у той час як в багатьох інших містах були проблеми, а подекуди і досі залишаються. В наших квартирах тепло, є світло й вода. Що ще потрібно для нормального життя? А як чудово цьогоріч прикрасили до Нового року головну ялинку, міську площу та вулиці! Такими гарними вони ще ніколи не виглядали. Колись я працював директором Першотравенського РМЗ, тому знаю, як нелегко дається організація роботи і впровадження всіх задумів. Велике спасибі Вам, Оксано Рудольфівно, за наш відпочинок у санаторії «Сонячний». Це були по-справжньому прекрасні дні спілкування і оздоровлення. Дякуємо за турботу про нас, ветеранів, і нехай Новий 2018 рік буде для усіх нас не гіршим за минулий, а кращим! - побажав очільниці міста і ветеранам Почесний мешканець міста Першотравенська Леонід Саєнко.

Оксана Вінницька подякувала ветеранам за добрі слова та запевнила, що завжди буде сприяти діяльності Ради та підтримуватиме ветеранів.

В цей день ветерани традиційно почаювали, поділились спогадами про минуле, пораділи за родини та заспівали улюблених пісень своєї молодості.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Рамка вокруг текста

Шановні першотравенці

та гості сайту!

Рада вітати вас на офіційному веб-сайті Першотравенської міської ради.

Першотравенськ – місто славної шахтарської праці, багате працьовитими людьми та трудовими досягненнями. Ми всі прагнемо бачити своє місто сучасним і процвітаючим, комфортним для всіх мешканців. Тому ми щоденно працюємо заради цієї мети. Впевнена, що спільними зусиллями ми все задумане втілимо у конкретні справи на благо рідного міста.

На цьому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про діяльність міської влади, дізнаєтесь багато цікавого про місто, його мешканців та важливі події Першотравенська.

Сподіваюся, що наш сайт буде корисним для вас.

З повагою міський голова Оксана Вінницька

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини України

Новини Дніпропетровська

© 2018 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді