Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershvyk.dp.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

На Різдво першотравенців розважали козаки

Фотографія

Вперше у Першотравенську на Різдвяні свята пройшли масові розважальні заходи. З такою ідеєю виступила міський голова Оксана Вінницька і всіляко сприяла організації та проведенню святкових розваг, аби все пройшло якнайкраще.

Надвечір 6 січня на міській площі влаштували дискотеку для всіх, хто любить потанцювати. Не дощова погода в цей день була дуже доречною, тож біля красуні ялинки зібралось багато молоді, дітей і людей старшого віку. За популярними музичними композиціями та танцями для відпочиваючих час промайнув весело і непомітно. Тож передріздвяну дискотеку під зоряним небом містяни згадуватимуть ще довго.

А 7 січня увечері на площі відбулась розважальна програма за участі Національного українського театру «Люті козаки». Артисти показали високий рівень вправного володіння козацькою зброєю та зачарували першотравенців яскравим вогняним шоу. Затамувавши подих, глядачі спостерігали за оригінальним видовищем. Цей сучасний і майже невідомий для Першотравенська жанр мистецтва містяни оцінили гідно - гучними оплесками і схвальними вигуками, які було чути далеко за межами міської площі.

У цей вечір першотравенці також слухали пісні світової та вітчизняної естради у виконанні співачок з артистичної трупи, танцювали на дискотеці та пригощались смачними стравами і напоями на фестивалі їжі.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Рамка вокруг текста

Шановні першотравенці

та гості сайту!

Рада вітати вас на офіційному веб-сайті Першотравенської міської ради.

Першотравенськ – місто славної шахтарської праці, багате працьовитими людьми та трудовими досягненнями. Ми всі прагнемо бачити своє місто сучасним і процвітаючим, комфортним для всіх мешканців. Тому ми щоденно працюємо заради цієї мети. Впевнена, що спільними зусиллями ми все задумане втілимо у конкретні справи на благо рідного міста.

На цьому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про діяльність міської влади, дізнаєтесь багато цікавого про місто, його мешканців та важливі події Першотравенська.

Сподіваюся, що наш сайт буде корисним для вас.

З повагою міський голова Оксана Вінницька

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини України

Новини Дніпропетровська

© 2018 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді