Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershvyk.dp.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Вчительська майстерність на висоті

Фотографія

19 січня в Першотравенську відбулось урочисте підведення підсумків міського туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018». У конкурсі, який проходив в два етапи протягом листопада-грудня 2017 року, взяли участь шість педагогів загальноосвітніх шкіл міста. На сцені БК «Шахтар» вчителі презентували свої професійні та творчі досягнення колегам і учням, які прийшли підтримати номінантів конкурсу.

Цього разу свою професійну майстерність демонстрували вчителі української мови і літератури та фізичної культури шкіл міста. У відбірковому етапі членами журі оцінювалися конкурсні випробування: тестування з фахової майстерності та «Практична робота». Найкращі знання з психології, педагогіки, предмету та методики. Високі результати у випробуванні «Практична робота» показали вчителі української мови та літератури Ліна Щербина (ЗШ №4) та Тетяна Колесникова (ЗШ №2). В номінації «Фізична культура» найкращий результат у вчителя фізичної культури Олександра Удоденка (ЗШ №3).

У фінальному етапі у випробуванні «Методичний практикум» кращими стали вчитель української мови та літератури Тетяна Колесникова і вчитель фізичної культури Олександр Удоденко. За результатами конкурсного випробування «Урок» найбільшу кількість балів отримали Ліна Щербина та Олександр Удоденко.

Від імені міського голови Оксани Вінницької учасників туру міського конкурсу привітала секретар ради Надія Петрова. Вона вручила Подяки міського голови та грошові сертифікати на 1000 грн переможцям конкурсу «Учитель року – 2018» Ліні Щербині, учителю української мови та літератури, та Олександру Удоденку, вчителю фізичної культури. Вчителю української мови та літератури Тетяні Колесниковій за вихід у фінал вручено сертифікат на 800 грн. Сертифікати на 500 грн отримали Марина Ремжина, вчитель української мови та літератури ( ЗШ №1), Анна Калініченко, вчитель української мови та літератури (ЗШ № 3) і Марія Зайчикова, вчитель фізичної культури (ЗШ № 5).

За творчий підхід до участі у конкурсі всі учасники конкурсу відзначені грамотами міського відділу освіти.

Переможці конкурсу «Учитель року – 2018» Ліна Щербина і Олександр Удоденко за результатами обласного відбіркового туру увійшли в десятку кращих вчителів області в своїх номінаціях та продовжать змагання у фіналі у м. Дніпрі в лютому 2018 року.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Рамка вокруг текста

Шановні першотравенці

та гості сайту!

Рада вітати вас на офіційному веб-сайті Першотравенської міської ради.

Першотравенськ – місто славної шахтарської праці, багате працьовитими людьми та трудовими досягненнями. Ми всі прагнемо бачити своє місто сучасним і процвітаючим, комфортним для всіх мешканців. Тому ми щоденно працюємо заради цієї мети. Впевнена, що спільними зусиллями ми все задумане втілимо у конкретні справи на благо рідного міста.

На цьому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про діяльність міської влади, дізнаєтесь багато цікавого про місто, його мешканців та важливі події Першотравенська.

Сподіваюся, що наш сайт буде корисним для вас.

З повагою міський голова Оксана Вінницька

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини України

Новини Дніпропетровська

© 2018 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді