Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershvyk.dp.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

На прийомі у міського голови 5 лютого

Фотографія

5 лютого міський голова Оксана Вінницька провела черговий прийом громадян з особистих питань. Цього дня за сприянням у вирішенні проблем до очільниці міста звернулись 7 громадян. Питання стосувались якості комунальних послуг, надання матеріальної допомоги, працевлаштування та благоустрою міста.

З наріканням щодо низької температури у квартирі звернувся мешканець двоповерхового будинку, що на вулиці Молодіжній. Начальник управління комунального господарства та майна Лариса Черевко пояснила, що минулого року проводилось обстеження цієї квартири. Тоді власнику та господарям сусідніх квартир було рекомендовано замінити труби системи опалення, чого вони не зробили. За дорученням міського голови комунальники знову вийдуть на місце з перевіркою та спробують переконати мешканців щодо заміни старих труб на нові, що забезпечить якісне надходження теплоносія до помешкань.

Два звернення стосувались ремонту покрівель. Зі слів заявників, після нещодавнього снігопаду, який змінився тривалим дощем, на стелях їхніх помешкань подекуди з`явилась сирість. Занепокоєні громадяни попросили міського голову посприяти щодо ремонту покрівель у їхніх багатоквартирних будинках. Управлінню комунального господарства та майна і приватним підприємствам «Комунальщик», які обслуговують ці будинки, доручено побувати на місцях і визначитись з можливими на цей час ремонтами, а також тримати на контролі стан покрівель, особливо під час негоди.

Спілкуючись із заявниками стосовно покрівель, Оксана Рудольфівна зазначила, що це дійсно болюче питання для Першотравенська.

- Наразі в місті майже 50 аварійних покрівель, а ремонт кожної становить до 400-600 тис. грн. В міському бюджеті недостатньо коштів, щоб їх відремонтувати. І зовсім не втішно, що кількість аварійних покрівель збільшується. Тож вирішити це питання можливо хіба що спільними зусиллями, аби уникнути крайнощів. Задля підтримки ініціатив городян щодо створення ОСББ ми з депутатами впровадили цільову програму, яка передбачає співфінансування капітальних ремонтів у співвідношенні 80% з міського бюджету та 20% коштів мешканців. У минулому році новоствореному об`єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Сім`я 27-А» було спрямовано 300 тис. грн. Люди по-господарськи підійшли до проведення капремонту покрівлі будинку, що обійшлось їм всього в 180 тис. грн. Самі обирали виконавця робіт, перевіряли якість і наразі задоволені результатами. Цьогоріч на підримку ОСББ в міському бюджеті зарезервовано 500 тис. грн. Тож варто подумати про самостійне господарювання у власному домі і використати шанс, поки є така можливість, - дала пораду міський голова відвідувачам.

Цього дня на прийом до Оксани Вінницької прийшла мешканка міста, яка не перший рік за підтримки друзів та небайдужих городян збирає кошти на заміну тазостегнового суглоба. Наразі вже зібрано майже половину необхідної суми. Як і минулого року, жінці нададуть матеріальну допомогу з міського бюджету, передбачену законодавством. Очільниця міста порадила хворій також звернутись до депутатів міської ради, яким з міського бюджету спрямовується по 10 тис. грн на матеріальну допомогу виборцям, які опинились в скрутному становищі.

Також після проведеного прийому буде призначена матеріальна допомога жінці, котра поховала чоловіка, з яким проживала у громадянському шлюбі, та працевлаштовано юнака до Першотравенського МЖКП.

Окрім заяв, міський голова також прийняла слова подяки за роботу комунальних служб міста під час недавнього великого снігопаду та взяла до уваги рекомендації щодо благоустрою міста.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Фотографія

Рамка вокруг текста

Шановні першотравенці

та гості сайту!

Рада вітати вас на офіційному веб-сайті Першотравенської міської ради.

Першотравенськ – місто славної шахтарської праці, багате працьовитими людьми та трудовими досягненнями. Ми всі прагнемо бачити своє місто сучасним і процвітаючим, комфортним для всіх мешканців. Тому ми щоденно працюємо заради цієї мети. Впевнена, що спільними зусиллями ми все задумане втілимо у конкретні справи на благо рідного міста.

На цьому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про діяльність міської влади, дізнаєтесь багато цікавого про місто, його мешканців та важливі події Першотравенська.

Сподіваюся, що наш сайт буде корисним для вас.

З повагою міський голова Оксана Вінницька

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини України

Новини Дніпропетровська

© 2018 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді