Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershvyk.dp.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Переможці літературного конкурсу отримали заслужені нагороди

Фотографія

9 лютого в приміщенні редакції газети «Першотравенські новини» відбулась церемонія нагородження переможців літературного конкурсу, який було оголошено наприкінці 2017 року. 16 учасників конкурсу змагалися в трьох номінаціях: «Різдвяне диво», «Теща моя» та «Молитва за сина». Фінансову підтримку в організації конкурсу надали міський голова Оксана Вінницька та народний депутат України Артур Мартовицький.

На церемонії нагородження переможців були присутні керуюча справами виконавчого комітету Першотравенської міської ради Надія Гарькава та помічник народного депутата Микола Гордієнко. Надія Миколаївна від імені міського голови привітала всіх з перемогою та висловила подяку за активність, творчість та креативність, виявлені під час участі у конкурсі. Вона зазначила, що Оксана Вінницька готова і надалі підтримувати такі цікаві творчі конкурси і сподівається, що учасників ставатиме дедалі більше.

Почесні гості вручили переможцям літературного конкурсу грошові премії.

Так, в номінації «Різдвяне диво» премії від народного депутата України Артура Мартовицького отримали Людмила Корнійкова та Анна Ільницька, а спеціальний приз від міського голови Оксани Вінницької дістався учениці 4-В класу ЗШ № 2 Іванні Прилоус.

В номінації «Теща моя» перемогли Максим Найдьон та Юрій Фоменко, спеціальний приз отримав Олексій Передирій.

Найбільша кількість листів надійшла в номінації «Молитва за сина», в якій переможцями стали Людмила Рябець, Людмила Довганич, Ольга Антипова, а також автори віршів Наталя Безкровна та Тетяна Кужильна. Спеціальний приз очільниці міста дістався Євдокії Лавровій.

Звичайно, дуже тішить той факт, що конкурс, оголошений редакцією газети «Першотравенські новини», знайшов відгуки серед городян. Особливо приємно, що участь у ньому взяли не тільки дорослі, а й підростаюче покоління нашого міста.

У колектива нашої міської газети є безліч ідей щодо проведення наступних конкурсів, про оголошення яких можна буде дізнатися на сторінках газети «ПН». Тож, шановні першотравенці, не соромтеся показувати свій творчий талант, будьте активними, ініціативними і отримуйте заслужені нагороди.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Рамка вокруг текста

Шановні першотравенці

та гості сайту!

Рада вітати вас на офіційному веб-сайті Першотравенської міської ради.

Першотравенськ – місто славної шахтарської праці, багате працьовитими людьми та трудовими досягненнями. Ми всі прагнемо бачити своє місто сучасним і процвітаючим, комфортним для всіх мешканців. Тому ми щоденно працюємо заради цієї мети. Впевнена, що спільними зусиллями ми все задумане втілимо у конкретні справи на благо рідного міста.

На цьому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про діяльність міської влади, дізнаєтесь багато цікавого про місто, його мешканців та важливі події Першотравенська.

Сподіваюся, що наш сайт буде корисним для вас.

З повагою міський голова Оксана Вінницька

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини України

Новини Дніпропетровська

© 2018 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді