Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Створення ОСББ – запорука покращення якості обслуговування житлового фонду та умов проживання населення

Фотографія

5 березня міський голова Оксана Вінницька провела черговий прийом громадян з особистих питань. Цього дня до очільниці міста звернулися 9 першотравенців. Було обговорено 4 питання, з них: 1 – комунального характеру та по одному – щодо соціального захисту, охорони здоров’я, працевлаштування.

Так, мешканці будинку 3, що на вул. Гагаріна, звернулися з питанням щодо необхідності виконання капітального ремонту покрівлі їх будинку. Міський голова зазначила, що ця проблема є актуальною для багатьох городян, адже в місті покрівлі 48 будинків знаходяться у аварійному стані. Тільки коштом міського бюджету виконати всі капітальні ремонти неможливо. На законодавчому рівні прийнято рішення про необхідність створення ОСББ, адже мешканці також мають брати на себе зобов’язання щодо догляду за своїм будинком. Розуміючи, що це досить непросто для городян, ми розробили та прийняли міську програму підтримки ОСББ. Відповідно до цієї програми на виконання капітальних ремонтних робіт об’єднання може отримати кошти у сумі 300 тис. грн. І у нас вже є позитивний досвід роботи. Торік мешканці ОСББ «Сім’я-27-А» успішно скористалися можливістю, яку надає програма, та отримали кошти на виконання капітального ремонту покрівлі свого будинку. Їм вдалося зекономити і виконати ремонт значно дешевше. Решта коштів також залишилась за ОСББ і буде спрямована на вирішення інших проблемних питань будинку.

Міський голова запропонувала громадянам обговорити з усіма мешканцями будинку можливість взяти участь у вирішенні цього питання, адже проблему можна вирішити тільки спільно, залучивши кошти міського бюджету, мешканців та обслуговуючого підприємства. Начальнику управління комунального господарства та майна Ларисі Черевко було доручено підготувати інформацію щодо коштів, отриманих ПП «Комунальщик – 4» протягом минулого року, та коштів, що були витрачені на будинок 3 на вул. Гагаріна. Найближчим часом буде проведено зустріч з мешканцями будинку за участю представників комунальних служб, на якій це питання буде детально обговорено.

Цього дня до очільниці міста звернулася жінка, яка запропонувала ввести у міській лікарні посаду лікаря-ревматолога, адже хворим дуже важко дістатися до відповідного спеціаліста в обласну лікарню. Міський голова зазначила, що адміністрація лікарні постійно займається питанням залучення у місто кваліфікованих спеціалістів. Міська влада також надає підтримку, забезпечуючи нових лікарів службовим житлом. Але це питання є непростим, адже молоді спеціалісти здебільшого прагнуть знайти роботу у великих містах. Жінка також відмітила, що мешканці міста дуже раді появі лікаря-кардіолога і позитивно відгукуються про роботу цього спеціаліста. Окрім цього, вона передала Оксані Вінницькій вдячність від городян за плідну роботу та позитивні зрушення, що відбуваються в місті.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Фотографія

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини Дніпропетровська

© 2019 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді