Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Жінки відзначили своє улюблене свято

Фотографія

6 березня у Будинку культури «Шахтар» відбулось урочисте зібрання, присвячене Міжнародному жіночому дню. Напередодні свята кращі працівниці з усіх сфер життєдіяльності міста приймали на свою адресу численні компліменти щодо жіночої вроди, чарівності, чуйності та інших якостей, притаманних представницям прекрасної половини людства. Привітала жіноцтво міста й Оксана Вінницька, чарівна жінка і, водночас, успішний керівник, обов’язки якого не кожному чоловіку під силу.

-Сьогодні я можу з упевненістю сказати, що пишаюсь кожною жінкою Першотравенська. Ви успішно працюєте в усіх сферах життєдіяльності нашого міста. Хочу виказати всім вам щиру вдячність за вашу щоденну працю, яка допомагає розвивати наше місто і робити життя в ньому комфортним. Дякую вам за все і бажаю молодості, краси, міцного здоров’я, миру та сімейного благополуччя, - побажала першотравенським жінкам очільниця міста.

За сумлінну і плідну працю, високий рівень професіоналізму, відповідальне ставлення до виконання службових обов’язків та з нагоди Міжнародного жіночого дня Оксана Вінницька вручила Подяки Баден Анні, приватному нотаріусу Першотравенського міського нотаріального округу; Гапич Любові, токарю механічного цеху Першотравенського ремонтно-механічного заводу; Горбей Ірині, фельдшеру-лаборанту мікробіологічної лабораторії ВСП «Першотравенський міськрайонний відділ лабораторних досліджень ДУ Дніпропетровський обласний лабораторний центр МОЗ України»; Гутковій Нелі, лаборанту 8 воєнізованого гірничорятувального загону; Даренських Оксані, апаратнику хімводоочищення дільниці теплотехніки, водозабезпечення та водовідведення «Шахтоуправління Першотравенське»; Дік Олені, інженеру електрозв’язку станційно-лінійної дільниці № 7 м. Першотравенськ, КЦТ № 524 м. Павлоград Дніпропетровської філії ВАТ «Укртелеком»; Клягіній Світлані, старшому інспектору з кадрів Першотравенської центральної міської лікарні; Колясі Ганні, кур’єру апарата при керівництві «Шахтоуправління Першотравенське»; Падалці Альоні, приймальнику-здавальнику харчової продукції приватного акціонерного товариства «Павлоградхліб»; Прохоровій Валентині, голові правління ОСББ «Наша мрія»; Процюк Уляні, прибиральнику службових приміщень школи № 5; Романовській Тамарі, провідному інженеру з охорони праці Першотравенської дільниці служби експлуатації систем газопостачання Павлоградського відділення приватного акціонерного товариства «Дніпопетровськгаз»; Фадєєвій Тамілі, секретарю судового засідання Першотравенського міського суду; Федяніній Валентині, прибиральнику службових приміщень школи № 3; Фомічевій Людмилі, токарю механічного цеху Першотравенського ремонтно-механічний заводу; Чернодуб Олені, інженеру з охорони праці Центру первинної медико-санітарної допомоги м. Першотравенська.

Та на цьому подарунки від міського голови не закінчилися. На сцену були запрошені Марія Натрусна та її донька Альона. З нагоди свята дівчинці з особливими потребами Оксана Вінницька подарувала ноутбук.

Також цього дня міський голова вручила сертифікат на отримання соціального житла Наталі Величко. Очільниця міста зазначила, що торік місту вдалося отримати кошти з обласного бюджету на придбання 7 квартир. У цьому році нам також запропонували взяти участь в цій програмі. Тож у нас є можливість знову отримати кошти на придбання соціального житла.

Багато теплих слів та побажань почули першотравенські жінки від директора «Шахтоуправління Першотравенське» Василя Снігура. Він вручив Подяки народного депутата України Артура Мартовицького кращим представницям підприємств, організацій та установ міста.

У цей святковий весняний день чудовий настрій жінкам створили вокалісти Яна Хабірова та Дмитро Котельва. Прекрасні голоси і душевні пісні артистів нікого не залишили байдужим і дісталися самого серця кожної жінки.

Особливим подарунком-сюрпризом від міського голови Оксани Вінницької став феєричний виступ групи молодих хлопців з м. Дніпра «СанкиДеда». Публіка зустріла артистів дуже тепло та емоційно. Під запальні пісні веселилися та підспівували всі без винятку: і молодь, і старше покоління, адже репертуар був підібраний дуже різноманітний.

Тож, без сумніву, це свято весни залишиться приємним спогадом для першотравенських жінок. Адже саме увага, теплі слова та енергія добра, яку випромінюють позитивні люди, роблять жінку насправді щасливою.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини Дніпропетровська

© 2019 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді