Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershvyk.dp.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Привітання з Міжнародним жіночим днем 8 Березня

Фотографія

Дорогі жінки!

Прийміть сердечні вітання з прекрасним весняним святом краси і любові – 8 Березня! Цей день несе у світ ніжність і тепло. Адже все найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, - пов’язане з жінкою - берегинею роду людського.

Незважаючи на жодні перипетії життя, жінки народжують дітей, дбають про тепло і світло, добробут і красу в своїй оселі. Нехай цей весняний день дарує вам тепло сонячних променів та ніжність перших весняних квітів.

Крізь роки і випробування несуть наші жінки доброту, ніжність і милосердя. Багато з вас поєднує обов’язки берегинь домашнього вогнища з участю у трудовій, громадській та політичній діяльності. І показує в нинішній непростій ситуації зразки виваженості, терпіння, відповідальності.

Слід зазначити, що жіноче населення Першотравенська складає понад 50%. Жінки нашого міста працюють на виробництві, в житлово-комунальному господарстві, у сферах освіти, охорони здоров’я, культури, в держаних закладах, сферах обслуговування та торгівлі. Хочу подякувати всім жінкам, які трудяться на благо рідного міста.

Завдяки молодим мамам дитячі сади і школи наповнюються галасливою дітворою. За сьогоднішніми хлопчиками і дівчатками - майбутнє нашого шахтарського міста. І якими вони виростуть - багато в чому залежить від вас, дорогі жінки.

Хочеться висловити подяку матерям прийомних сімей. На сьогодні в Першотравенську налічується 3 прийомні сім'ї та 4 дитячих будинки сімейного типу, де виховується 35 дітей.

Особливі слова вдячності матерям-героїням. Наразі в місті проживає 11 жінок, які удостоєні цього високого та почесного звання.

Дорогі жінки, нехай ваші турботи будуть приємними, а кожен день – зігрітий щастям, присутністю рідних, близьких, коханих, наповнений новими відкриттями та здобутками! Нехай поруч з вами завжди будуть лише гідні люди, а весна дарує вам радість, впевненість, щастя і любов!

Успіхів вам, гарного святкового настрою, миру, добра та оптимізму!

Зі святом 8 Березня вас!

Міський голова Оксана Вінницька

Рамка вокруг текста

Шановні першотравенці

та гості сайту!

Рада вітати вас на офіційному веб-сайті Першотравенської міської ради.

Першотравенськ – місто славної шахтарської праці, багате працьовитими людьми та трудовими досягненнями. Ми всі прагнемо бачити своє місто сучасним і процвітаючим, комфортним для всіх мешканців. Тому ми щоденно працюємо заради цієї мети. Впевнена, що спільними зусиллями ми все задумане втілимо у конкретні справи на благо рідного міста.

На цьому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про діяльність міської влади, дізнаєтесь багато цікавого про місто, його мешканців та важливі події Першотравенська.

Сподіваюся, що наш сайт буде корисним для вас.

З повагою міський голова Оксана Вінницька

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини України

Новини Дніпропетровська

© 2018 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді