Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershvyk.dp.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

В Першотравенську відзначили 204-ту річницю від дня народження Тараса Шевченка

Фотографія

9 березня по всій країні пройшли урочистості з нагоди дня народження великого українського художника і письменника Тараса Шевченка. В Першотравенську урочистий мітинг та покладання квітів на знак поваги й пам’яті про видатного українця відбулись біля погруддя Кобзарю, що встановлено біля будівлі Центру дитячої творчості «Надія». Поклонитися великому Кобзарю прийшли представники міської влади, керівники організацій та установ міста. В цей день на честь Тараса Шевченка звучала поезія митця про любов до батьківщини, про волю та славу українського народу.

Це місце вже полюбилось першотравенцям і стає дедалі популярнішим. З нагоди 204-ої річниці від дня народження величного українського митця учні загальноосвітніх шкіл в рамках флешмобу GlobalShevchenko приходили до бюсту Кобзарю декламувати вірші. Школярі фотографувались та поширювали світлини і відео у соціальних мережах. Саме так, по-справжньому, відбувається патріотичне виховання молоді і усвідомлення національних цінностей.

Пам’ятник Кобзарю в Першотравенську з`явився недавно. Встановили його минулого року в рамках проекту «Громада своїми руками», спрямувавши з міського бюджету 260 тис. грн. З ідеєю створити шевченківське місце в нашому місті виступила міський голова Оксана Вінницька, а ініціативна група - колектив ЦДТ «Надія» охоче її підтримав та вдало реалізував проект за підтримки міської влади. Навколо бюсту облаштували територію, зробили освітлення, висадили квіти та встановили флагшток. Тепер тут у державні свята урочисто підіймається Державний Прапор України та звучить Державний Гімн України. Великий Кобзар мав би пишатись першотравенцями, які дедалі все більш шанують державність і історію рідної країни.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Рамка вокруг текста

Шановні першотравенці

та гості сайту!

Рада вітати вас на офіційному веб-сайті Першотравенської міської ради.

Першотравенськ – місто славної шахтарської праці, багате працьовитими людьми та трудовими досягненнями. Ми всі прагнемо бачити своє місто сучасним і процвітаючим, комфортним для всіх мешканців. Тому ми щоденно працюємо заради цієї мети. Впевнена, що спільними зусиллями ми все задумане втілимо у конкретні справи на благо рідного міста.

На цьому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про діяльність міської влади, дізнаєтесь багато цікавого про місто, його мешканців та важливі події Першотравенська.

Сподіваюся, що наш сайт буде корисним для вас.

З повагою міський голова Оксана Вінницька

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини України

Новини Дніпропетровська

© 2018 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді