Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershvyk.dp.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Лікар для кожної сім’ї

Фотографія

З 2 квітня 2018 року в Україні розпочалася кампанія з підписання декларацій про вибір лікарів з надання первинної медичної допомоги «Лікар для кожної сім’ї». Участь у кампанії приймає комунальний заклад «Центр первинної медико-санітарної допомоги м.Першотравенська».

Обрати свого лікаря – означає підписати декларацію з сімейним лікарем або терапевтом чи педіатром.

Декларація – це форма заяви. Ви повідомляєте, що обрали саме цього лікаря і цей заклад.

Ви впізнаєте заклад, де можна підписати декларацію, за наліпкою «Тут можна обрати свого лікаря».

Підписати декларацію можна у будь-який час, наприклад, під час вашого найближчого візиту до лікаря. Кінцевого терміну підписання декларацій немає, але не відкладайте це на кінець року. Декларація з вибору лікаря з надання первинної медичної допомоги є безстроковою і діє до тих пір, поки ви не укладете її з новим лікарем.

Підписати декларацію можливо з документом, що посвідчує громадянство України чи інший спеціальний статус. Це:

- паспорт громадянина України;

- тимчасове посвідчення громадянина України;

- свідоцтво про народження (для осіб, що не досягли 14-річного віку);

- посвідка на постійне проживання в Україні;

- посвідчення біженця;

- посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту.

Також при собі пацієнт повинен мати ідентифікаційний код. Без ідентифікаційного коду декларацію можуть підписати тільки особи, які через свої релігійні або інші переконання відмовляються від прийняття ідентифікаційного номера та офіційно повідомити про це відповідні державні органи. У паспорті таких громадян має бути відмітка про наявність у них права здійснювати будь-які платежі без ідентифікаційного номера. У такому випадку у декларацію вносяться тільки паспортні дані.

Підписати декларацію для дитини може один з батьків. Тато або мама мають взяти з собою свої документи (паспорт, код), свідоцтво про народження дитини і мобільний телефон. Педіатр може обслуговувати дітей до 18 років. З 18 років потрібно буде підписати декларацію з сімейним лікарем або терапевтом.

До послуг лікаря первинної допомоги належить спостереження за здоров’ям пацієнта, діагностика та лікування найбільш поширених хвороб, травм, отруєнь, патологічних станів, спостереження за хронічними хворими, 8 базових досліджень, профогляди для 7 груп ризику, рецепти на ліки, у тому числі за програмою повного або часткового відшкодування вартості «Доступні ліки», вакцинація за календарем щеплення, знеболення, видача лікарняних та інших медичних довідок.

Лікар за медичними показами визначатиме, чи є необхідність їхати на виклик, чи він може вирішити проблему пацієнта телефоном або запросити його в амбулаторію.

В той же час, якщо пацієнт не підписав декларацію, то без медичної допомоги ніхто не залишиться. Ваш дільничний лікар може попросити вас обрати його і підписати декларацію, щоб продовжити вас обслуговувати.

Рамка вокруг текста

Шановні першотравенці

та гості сайту!

Рада вітати вас на офіційному веб-сайті Першотравенської міської ради.

Першотравенськ – місто славної шахтарської праці, багате працьовитими людьми та трудовими досягненнями. Ми всі прагнемо бачити своє місто сучасним і процвітаючим, комфортним для всіх мешканців. Тому ми щоденно працюємо заради цієї мети. Впевнена, що спільними зусиллями ми все задумане втілимо у конкретні справи на благо рідного міста.

На цьому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про діяльність міської влади, дізнаєтесь багато цікавого про місто, його мешканців та важливі події Першотравенська.

Сподіваюся, що наш сайт буде корисним для вас.

З повагою міський голова Оксана Вінницька

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини України

Новини Дніпропетровська

© 2018 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді