Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Міська влада допомагає городянам у лікуванні та вирішенні соціально-побутових питань

Фотографія

На виконання заходів міської програми соціального захисту населення «Турбота», спрямованої на підтримку осіб, які потребують соціальної допомоги, з міського бюджету виділяються кошти для надання матеріальної допомоги мешканцям міста.

Рішення про надання допомоги конкретній людини, відповідно до її звернення, приймає міська комісія з питань надання матеріальної допомоги. Засідання цієї комісії відбуваються щомісяця. Рішення про надання допомоги чи відмову приймається, здебільшого, виходячи з матеріального стану людини. Виключенням є випадки тяжкої хвороби, лікування якої потребує значних коштів. У такому разі доходи особи не враховуються.

Так, у 2017 році матеріальну допомогу отримали 266 осіб на загальну суму 219 тис. грн. З початку поточного року отримали кошти 70 городян на суму 58 тис. грн. Розмір матеріальної допомоги коливається від 300 до 2200 грн, в залежності від ступеня складності проблеми людини, яку потрібно вирішити.

Здебільшого, першотравенці звертаються із заявами на надання матеріальної допомоги на лікування та поліпшення житлових умов.

Довідково:

Протягом 2017 року на реалізацію заходів міської програми соціального захисту населення «Турбота» з міського бюджету спрямовано близько 1,2 млн грн. Окрім заходів, які здійснювалися щороку, торік були прийняті нові додаткові, на виконання яких спрямовано понад 300 тис. грн.

Так, вперше було надано адресну допомогу на оплату житлово-комунальних послуг 5 сім’ям загиблих учасників антитерористичної операції на суму 7 тис. грн; вперше виплачено щомісячну грошову допомогу кожному члену сім’ї загиблого під час проведення АТО (10 осіб) - 80 тис. грн.

Торік вперше коштом міського бюджету забезпечено пільговий проїзд ветеранів Другої світової війни та членів сімей загиблих (померлих) інвалідів війни, учасників бойових дій та учасників війни, на що спрямовано близько 77 тис. грн.

Також вперше було здійснено надання грошової допомоги найбільш неадаптованим у фізичному плані інвалідам 1 і 2 групи та дітям-інвалідам до 18 років, які пересуваються на візках на загальну суму 125 тис. грн.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини Дніпропетровська

© 2019 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді