Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Бюджетні кошти спрямовані на ремонт доріг та розвиток соціально-культурної сфери

Фотографія

5 квітня під головуванням очільниці міста Оксани Вінницької відбулось засідання чергової 28 сесії міської ради VII скликання. На засіданні були присутні 23 депутати. В порядку денному розглянули 23 основних та 6 земельних питань.

Заслухали інформацію про дотримання законності на території міста

На початку засідання депутати заслухали аналітичну інформацію керівника Павлоградської місцевої прокуратури Олександра Панченка про рівень дотримання законності на території Першотравенська у минулому році. Зокрема, він зазначив, що кількість злочинів на 10 тисяч населення у 2017 році склала 233. За ступенем тяжкості облікованих кримінальних правопорушень відбулося збільшення за кількістю особливо тяжких на 50% (з 2 в 2016 році до 3 в 2017). Натомість, на 23,1% зменшилася кількість тяжких злочинів (з 108 в 2016 році до 83 в 2017). Аналіз структури злочинності свідчить, що основну масу кримінальних правопорушень становлять злочини проти власності, питома вага яких становить 73% (2016 - 68%), їх кількість збільшилася і становить 270 злочинів проти 267 у 2016 році. У структурі злочинів проти власності основну масу становлять крадіжки - 221 злочин. Як позитивний момент, слід зазначити зменшення на 46,7% квартирних крадіжок з 30 до 16, а також відсутність розбійних нападів упродовж 2017 року (в 2016 році скоєно 2 розбійний напади). Має місце збільшення на 33,3% кількості грабежів з 12 до 9. У 2017 році на території міста вчинено 2 умисних вбивства. Збільшилась кількість умисних тяжких тілесних ушкоджень з 2 у 2016 році до 4 у 2017-му та кількість умисних тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілого з 1 у 2016 році до 2 у 2017 року. Основну масу злочинів проти життя та здоров’я складають умисні легкі тілесні ушкодження. Переважна більшість таких злочинів вчиняється у процесі розпивання особами спиртних напоїв та під час сімейних сварок. Також мало місце зменшення кількості злочинів проти безпеки руху та експлуатації транспорту, яких обліковано 5 проти 16 за 2016 рік, з них 3 - за фактами незаконного заволодіння транспортними засобами, 2 - порушення правил безпеки руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами.

Відповідно до статистичних даних, на території міста відбувся спад дитячої злочинності на 84,2%. Переважно злочини вчиняються особами, які раніше вже вчиняли злочини, ніде не працюють та не навчаються. Загалом упродовж 2017 року рівень розкриття злочинів становить 53%, при середньообласному - 43,9%.

Цього дня депутати також мали змогу поспілкуватися із новопризначеним начальником Першотравенського відділення Павлоградського відділу Національної поліції Ігорем Чухлебовим, який на сесії був введений до складу виконавчого комітету міської ради.

Бюджетні установи отримали додаткові кошти

Заступник міського голови – начальник міського фінансового управління Тетяна Макаренкова прозвітувала про виконання міського бюджету за 2017 рік.

Крім того, міською радою були внесені зміни до бюджету поточного року в частині розподілу вільного залишку бюджетних коштів. Пріоритетним напрямком роботи цьогоріч є благоустрій міської території, зокрема ремонт доріг.

Так, управлінню комунального господарства та майна виділено понад 8 млн грн на капітальний ремонт внутрішньоквартальних проїздів, зовнішніх мереж водопостачання, водовідведення, теплового господарства тощо.

Центральній міській лікарні спрямовано понад 500 тис. грн на придбання та встановлення камер відеоспостереження і проведення капітального ремонту тераси головного корпусу, ганку та тамбуру стоматологічного відділення. На первинну медицину направлено 174 тис. грн на придбання оргтехніки для забезпечення впровадження медичної реформи.

Міському відділу освіти міська рада спрямувала близько 3 млн грн на придбання предметів матеріалів, обладнання та інвентарю для закладів освіти міста, заробітну плату педагогічним працівникам тощо.

Міському відділу з питань молоді та спорту направлено 801 тис. грн на оплату послуг з перевезення спортсменів на змагання та співфінансування реконструкції спортивного поля зі штучним покриттям на території ДЮСШ «Шахтар».

В місті капітально відремонтують центральні дороги та внутрішньоквартальні проїзди

Під час засідання депутатський корпус затвердив низку довгострокових – до 2020 року - міських програм: «Партнерство в ім’я розвитку», «Забезпечення дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа житлом на 2018–2020 роки». В рішення «Про затвердження Програми захисту прав дітей та розвитку сімейних форм виховання у м. Першотравенську на 2016–2020 роки» внесено зміни, а Програму зайнятості міста Першотравенська затверджено на період до 2022 року.

Депутати заслухали звіт директора МЖКП Ірини Кривенко про фінансовий стан підприємства. Зокрема, міська рада підтримала ініціативу міського голови щодо придбання 4 одиниць вкрай необхідної техніки для міського житлово-комунального підприємства. Оскільки автотранспортна дільниця МЖКП на сьогодні має зношену техніку, яка постійно виходить з ладу, виникла необхідність її термінової заміни. На придбання транспорту буде оформлено кредит строком на 5 років, адже таких значних коштів (понад 8 млн грн) немає ні в міському бюджеті, ані у підприємства.

Наприкінці засідання очільниця міста Оксана Вінницька поінформувала депутатів про заплановані заходи із вирішення однієї з найболючіших проблем міста – ремонт доріг та внутрішньоквартальних проїздів. Вона зазначила, що була проведена колосальна робота із залучення коштів з обласного бюджету на капремонти центральних доріг, адже у міста такого ресурсу немає. Тож невдовзі розпочнуться роботи на вулицях Пушкіна, Шкільній та завершальній частини вулиці Кобзаря. На ці цілі буде спрямовано близько 15 млн грн обласного бюджету.

Окрім того, планується капітально відремонтувати внутрішньоквартальні проїзди, на що з міського бюджету спрямовується близько 3 млн грн. Наразі вже виготовлено проект на капремонт проїзду біля будинків 8,10,14,16 на вулиці Ювілейній, вартість робіт складає понад 1,5 млн грн.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини Дніпропетровська

© 2019 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді