Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershvyk.dp.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Кожна пташка своє гніздо любить, а людина?

Фотографія

Нещодавно ми вже писали про те, як з міських клумб, одразу ж після висадження, почали масово зникати квіти. Виявилося, що деяким громадянам захотілося за рахунок міського майна покращити вигляд своїх присадибних ділянок. Але ж не зрозуміло, чому люди прагнуть навести лад на власному подвір’ї та залишаються байдужими до краси у своєму рідному міста. Адже наше місто – це теж наш спільний дім, у якому ми живемо.

5 травня колективи установ та організацій міста вийшли на суботник, щоб прибрати міські парки та зони відпочинку для комфортного проведення дозвілля городянами. В парку на вул. Молодіжній були встановлені дерев’яні альтанки та гойдалки. Ці конструкції для відпочинку одразу ж зробили парк більш затишним і сучасним. А по обличчях городян, які того дня прогулювалися парком, було видно, що вони дуже раді такому надбанню.

Проте, з якою прикрістю вранці 14 травня перехожі побачили в парку понівечені гойдалки. Звісно ж, працівники міського житлово-комунального підприємства того ж дня полагодили споруди. Але не факт, що вони не будуть зламані знову.

Шановні городяни, вкотре звертаємося до вас з проханням дбайливо та шанобливо ставитися до свого міста. Адже всім нам тут жити, ростити дітей. Давайте разом робити наше місто кращим. Адже, як говорить українське народне прислів’я: «Погана та пташка, якій своє гніздо не миле».

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Фотографія

Рамка вокруг текста

Шановні першотравенці

та гості сайту!

Рада вітати вас на офіційному веб-сайті Першотравенської міської ради.

Першотравенськ – місто славної шахтарської праці, багате працьовитими людьми та трудовими досягненнями. Ми всі прагнемо бачити своє місто сучасним і процвітаючим, комфортним для всіх мешканців. Тому ми щоденно працюємо заради цієї мети. Впевнена, що спільними зусиллями ми все задумане втілимо у конкретні справи на благо рідного міста.

На цьому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про діяльність міської влади, дізнаєтесь багато цікавого про місто, його мешканців та важливі події Першотравенська.

Сподіваюся, що наш сайт буде корисним для вас.

З повагою міський голова Оксана Вінницька

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини України

Новини Дніпропетровська

© 2018 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді