Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Інформаційне повідомлення про проведення громадських обговорень

За ініціативи міського голови Вінницької Оксани Рудольфівни виконавчий комітет Першотравенської міської ради повідомляє про початок громадського обговорення щодо перейменування вулиці Сквер у місті Першотравенську на вулицю Таїсії Бровко.

Довідково:

Таїсія Терентіївна Бровко 17 років очолювала виконавчий комітет селищної, а потім міської ради. Була депутатом чотирьох скликань. Вона відкрила першу школу, де почала навчати сімох дітей першобудівельників шахт та міста в будинку на вулиці Сквер, де потім прожила все своє життя. За часи керівництва виконавчим комітетом Таїсією Бровко була збудована міська лікарня, створена перша комунальна служба, побудований віадук через залізницю, асфальтна дорога від траси тощо. Рішенням виконавчого комітету Першотравенської міської ради від 23.05.1994 Таїсії Терентіївні Бровко було присвоєно звання «Почесний мешканець міста Першотравенська».

Пропозиції (зауваження) можна подавати у письмовій чи усній формі із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси до виконавчого комітету Першотравенської міської ради: вул. Шкільна, буд. 20 м. Першотравенськ, або надсилати електронною поштою на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. в термін по 17.06.2018.

Довідки за телефонами: 5-21-49, 5-36-41.

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини Дніпропетровська

© 2019 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді