Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

День захисту дітей відзначили весело

Фотографія

1 червня Першотравенськ долучився до традиційного святкування Міжнародного дня захисту дітей. У перший день літа до маленьких першотравенців прийшли веселощі, радість і сміх. В кожному куточку міста в цей день можна було потрапити в дитячий світ казки, розваг і несподіваних сюрпризів.

В торговельно-розважальному комплексі «Любава», що у міському парку, для маленьких глядачів була організована розважальна концертна програма «Щасливе дитинство», яку підготували творчі колективи будинків культури міста. На захід завітала міський голова Оксана Вінницька, яка привітала дітлахів зі святом та побажала миру, злагоди, здоров'я та здійснення усіх заповітних мрій.

Під час заходів очільниця міста вручила подарунки дітям з прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування та дітям, які опинилися в складних життєвих обставинах, дітям-інвалідам тощо. Загалом до Дня захисту дітей було вручено подарунки близько 120 дітям пільгових категорій, на що з міського бюджету було спрямовано понад 30 тис. грн.

Також, цього дня, згідно з Положенням про разове грошове заохочення обдарованої учнівської молоді міста «Гордість та надія Першотравенська» Оксана Вінницька вручила грошові премії міського голови 39-ти учням, які посіли І місце у І-му етапі, стали переможцями ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

Працівники центру дитячої творчості «Надія» провели для дітлахів цікаві ігри, конкурси та майстер-класи. А власники ТРК «Любава» організували конкурс піци, тож, всі бажаючи мали змогу поласувати смаколиками, виготовленими власними руками. На доданок до веселих розваг, дітей пригостили морозивом.

Також, в рамках відзначення свята на стадіоні ДЮСШ «Шахтар» відбулись спортивні заходи, в яких дітлахи із задоволенням взяли участь, і як учасники, і як вболівальники.

До Дня захисту дітей на дитячому майданчику біля магазину «Кавказ» традиційно пройшли міські турніри з шахів та шашок. Наприкінці заходу всі учасники отримали нагороди за рахунок міського бюджету та заохочувальні призи від спонсора.

Цього дня у пришкільних таборах для дітей були організовані конкурси малюнків на асфальті, веселі вікторини, спортивні конкурси, різноманітні ігри та флешмоби.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини Дніпропетровська

© 2019 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді