Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

На особистий прийом до міського голови звернулися 20 першотравенців

Фотографія

04 червня міський голова Оксана Вінницька провела черговий прийом громадян з особистих питань. В цей день до очільниці міста звернулися 20 першотраенців, які підняли 15 нагальних питань, з них: 6 - комунального характеру; 4 - житлові; та по 1 - з питань земельних відносин, працевлаштування, охорони здоров’я, громадського порядку, діяльності релігійних громад.

Так, на прийом звернулася жінка, яка озвучила дуже проблемне на сьогоднішній день питання - стосовно безпритульних собак. За словами городянки, раніше вона сама стала жертвою такої тварини, і тому тепер дуже цим занепокоєна. Оксана Вінницька зазначила, що наразі розглядаються можливості вирішення цього питання. Проблема дуже серйозна, адже завдавати шкоду тваринам заборонено законом, в той же час тварини можуть нанести шкоду людям. Наразі розглядається можливість співпраці зі спеціалізованою організацією, яка в межах законодавства надає послуги із запобігання розповсюдженню вуличного сказу та регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами. Для забезпечення виконання даної послуги організація має мобільний ветеринарний комплекс, який складається з автомобіля польової хірургії, транспорного засобу з вольєрами для карантинування та післяопераційної перетримки тварин, спеціально обладнаного автомобіля для перевезення затриманих тварин. На проведення ветеринарної діяльності організація має ліцензію. За словами міського голови, цей метод найбільш прийнятний, тому після проведення підрахунків, з міського бюджету будуть спрямовані кошти на оплату послуг вищезазначеної організації.

Крім того, звернувся мешканець міста, який проживає у будинку 27 на вул. Чайковського. Він зазначив, що із зовні його квартири, на фасаді будинку, руйнується плита. Наразі працівники ПП «Комунальщик - 2» виконують роботи у будинку, але вони тільки ремонтують шви. За словами заявника, ситуація небезпечна, адже плита може у будь-який момент обвалитися. Міський голова доручила головному архітектору виконкому разом із спеціалістом з питань будівництва обстежити об’єкт та скласти акт, відповідно до якого будуть виконані необхідні ремонтні роботи.

Цього дня до міського голови звернулися мешканки будинку 3 на вул. Суворова. Жінки поскаржилися на антисанітарний стан смітника на подвір’ї їх будинку. За словами городянок, на цей сміттєвий майданчик мешканці приватного сектору скидають сміття після свійських тварин, тому запах дуже неприємний. Крім того, сюди звозять будівельне сміття. Також, жінки зазначили, що необхідно виконати капітальний ремонт асфальтного вимощення навколо будинку, адже він вже досить старий. Міський голова зазначила, що питання щодо сміттєвого майданчика буде детально вивчено і знайдено можливість для вирішення. Також, Оксана Вінницька доручила начальнику управління комунального господарства та майна Ларисі Черевко здійснити обстеження та розрахувати необхідну суму коштів, яка потрібна на облаштування вимощень цього будинку, а також кількох сусідніх, де існує така сама проблема. Після чого буде розглянуто питання стосовно виділення коштів на проведення цих робіт.

Також, городяни зверталися до міського голови стосовно порушення режиму тиші одним із міських кафе; з питань роботи сімейних лікарів; щодо необхідності обрізки дерев; за допомогою у вирішенні житлових питань тощо. Всі підняті питання були уважно розглянуті та надані компетентні роз’яснення. Частина питань була вирішена під час прийому, решту вирішуватимуть спеціалісти за напрямками роботи, яким були надані відповідні доручення.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Фотографія

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини Дніпропетровська

© 2019 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді