Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershvyk.dp.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Першотравенськ вже зараз готується до опалювального періоду

Фотографія

06 червня під головуванням першого заступника міського голови Івана Сорокового відбулось засідання з питань підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до осінньо-зимового періоду 2018-2019 років. Цього дня, керівники установ, організацій та підприємств міста доповіли про початок підготовки до нового опалювального періоду.

Так, начальник міського відділу освіти Ольга Горіна зазначила, що в закладах освіти здійснено промивку систем опалення, перевірку ізоляції силових та освітлювальних проводів, проведено технічне обслуговування пожежних кран-комплектів. Крім того, розпочато заміну віконних блоків на металопластикові в школах № 4 та 2. В ЦДТ «Надія» здійснено заміну вікон, проведено повірку тепловодолічильника, завершується ремонт огорожі. Також завершується капітальний ремонт фасаду лівого крила школи № 4. Виконано капітальний ремонт м’якої покрівлі школи № 5, розпочато капітальний ремонт шиферної покрівлі школи №3, планується провести капітальний ремонт шиферної покрівлі ЦДТ «Надія».

Начальник міського відділу культури Ольга Деребчинська доповіла, що роботи проводяться згідно із запланованим графіком. Промивку тепломереж вже виконали в БКМ «Україна» та БК «Шахтар». Крім того, в БК «Шахтар» вже встановлено 40 металопластикових вікон із 44 запланованих.

В Першотравенському міському центрі первинної медико-санітарної допомоги проводяться роботи з ремонту ганку в першій амбулаторії. Також планується замінити прилади опалення в 5 кабінетах дитячої поліклініки.

У центральній міській лікарні проводяться роботи з поточного ремонту харчоблоку, вже провели контури заземлення. Планується замінити лічильник холодної води на головному корпусі.

В Першотравенській загальноосвітній спецшколі-інтернаті проводяться поточні роботи. Пожежна сигналізація в робочому стані, запланована повірка теплового лічильника.

В Першотравенському гірничому ліцеї проведено повірку манометрів, лічильники тепла також відправлені на повірку. Днями буде виконано промивку тепломереж. Розроблено проект на встановлення пожежної сигналізації.

За словами начальника котельні «Центральна» Сергія Шкварі, в результаті тривалого терміну експлуатації, деяке обладнання котельні потребує заміни або капітального ремонту. Для запобігання аварійних ситуацій негайної заміни потребує деаератор КДА-50/25. Заміна бака виконувалась у 1992 році. Корозійний знос пристрою бака-акумулятора порушує хімічний та технологічний процеси. Директору Першотравенського МЖКП Ірині Кривенко було доручено направити лист до міської ради стосовно вартості деаератора для розгляду на депутатській комісії з питань бюджету питання виділення коштів.

Начальник дільниці теплових мереж МЖКП Леонід Музальов зазначив, що підготовчі роботи ведуться згідно із запланованим графіком, однак після минулого опалювального періоду з’явилось ще додаткові 300 м тепломереж, які потребують заміни. На даний час замінено 103 м труби.

В ході засідання спеціалістам за напрямками роботи були дані відповідні доручення, про виконання яких їм необхідно буде доповісти на наступному засіданні з підготовки до опалювального періоду.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Фотографія

Рамка вокруг текста

Шановні першотравенці

та гості сайту!

Рада вітати вас на офіційному веб-сайті Першотравенської міської ради.

Першотравенськ – місто славної шахтарської праці, багате працьовитими людьми та трудовими досягненнями. Ми всі прагнемо бачити своє місто сучасним і процвітаючим, комфортним для всіх мешканців. Тому ми щоденно працюємо заради цієї мети. Впевнена, що спільними зусиллями ми все задумане втілимо у конкретні справи на благо рідного міста.

На цьому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про діяльність міської влади, дізнаєтесь багато цікавого про місто, його мешканців та важливі події Першотравенська.

Сподіваюся, що наш сайт буде корисним для вас.

З повагою міський голова Оксана Вінницька

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини України

Новини Дніпропетровська

© 2018 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді