Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Першотравенськ вже зараз готується до опалювального періоду

Фотографія

06 червня під головуванням першого заступника міського голови Івана Сорокового відбулось засідання з питань підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до осінньо-зимового періоду 2018-2019 років. Цього дня, керівники установ, організацій та підприємств міста доповіли про початок підготовки до нового опалювального періоду.

Так, начальник міського відділу освіти Ольга Горіна зазначила, що в закладах освіти здійснено промивку систем опалення, перевірку ізоляції силових та освітлювальних проводів, проведено технічне обслуговування пожежних кран-комплектів. Крім того, розпочато заміну віконних блоків на металопластикові в школах № 4 та 2. В ЦДТ «Надія» здійснено заміну вікон, проведено повірку тепловодолічильника, завершується ремонт огорожі. Також завершується капітальний ремонт фасаду лівого крила школи № 4. Виконано капітальний ремонт м’якої покрівлі школи № 5, розпочато капітальний ремонт шиферної покрівлі школи №3, планується провести капітальний ремонт шиферної покрівлі ЦДТ «Надія».

Начальник міського відділу культури Ольга Деребчинська доповіла, що роботи проводяться згідно із запланованим графіком. Промивку тепломереж вже виконали в БКМ «Україна» та БК «Шахтар». Крім того, в БК «Шахтар» вже встановлено 40 металопластикових вікон із 44 запланованих.

В Першотравенському міському центрі первинної медико-санітарної допомоги проводяться роботи з ремонту ганку в першій амбулаторії. Також планується замінити прилади опалення в 5 кабінетах дитячої поліклініки.

У центральній міській лікарні проводяться роботи з поточного ремонту харчоблоку, вже провели контури заземлення. Планується замінити лічильник холодної води на головному корпусі.

В Першотравенській загальноосвітній спецшколі-інтернаті проводяться поточні роботи. Пожежна сигналізація в робочому стані, запланована повірка теплового лічильника.

В Першотравенському гірничому ліцеї проведено повірку манометрів, лічильники тепла також відправлені на повірку. Днями буде виконано промивку тепломереж. Розроблено проект на встановлення пожежної сигналізації.

За словами начальника котельні «Центральна» Сергія Шкварі, в результаті тривалого терміну експлуатації, деяке обладнання котельні потребує заміни або капітального ремонту. Для запобігання аварійних ситуацій негайної заміни потребує деаератор КДА-50/25. Заміна бака виконувалась у 1992 році. Корозійний знос пристрою бака-акумулятора порушує хімічний та технологічний процеси. Директору Першотравенського МЖКП Ірині Кривенко було доручено направити лист до міської ради стосовно вартості деаератора для розгляду на депутатській комісії з питань бюджету питання виділення коштів.

Начальник дільниці теплових мереж МЖКП Леонід Музальов зазначив, що підготовчі роботи ведуться згідно із запланованим графіком, однак після минулого опалювального періоду з’явилось ще додаткові 300 м тепломереж, які потребують заміни. На даний час замінено 103 м труби.

В ході засідання спеціалістам за напрямками роботи були дані відповідні доручення, про виконання яких їм необхідно буде доповісти на наступному засіданні з підготовки до опалювального періоду.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Фотографія

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини Дніпропетровська

© 2019 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді