Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershvyk.dp.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Готуй сани влітку, а про майбутнє подбай вже сьогодні

Фотографія

07 червня під головуванням заступника міського голови – начальника міського фінансового управління Тетяни Макаренкової відбулось засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення в місті Першотравенську.

Як зазначила Тетяна Юріївна, нещодавно в обласній державній адміністрації відбулась колегія, на якій дуже гостро було поставлено питання активізації роботи щодо виявлення фактів використання праці неоформлених працівників та порушень законодавства про працю. Це проблема як Дніпропетровської області, так і держави в цілому. Нажаль, в Першотравенську такі випадки також нерідкі.

Керівництво області закликає всіляко боротися з цим явищем та вжити всіх можливих заходів аби не допускати порушення законодавства. З цією метою в структурах апаратів міських рад введено посаду інспектора з праці. Незабаром в нашому місті інспектор також розпочне роботу. Інспектор з праці наділений багатьма повноваженнями, в тому числі і накладення на порушників законодавства про працю та оплату праці суттєвих штрафів.

Основною метою цієї діяльності є легалізація трудових відносин, виведення заробітної плати «з тіні» і, як наслідок, збільшення надходжень до міського бюджету та пенсійного фонду, адже в порівнянні з минулим роком потреба в коштах зросла на 47% за рахунок підвищення пенсій. Тому, керівництво області рекомендує відповідним службам вести постійну роз’яснювальну роботу з роботодавцями щодо дотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці та з найманими працівниками стосовно прямої залежності розміру пенсії від розміру заробітної плати, яку вони отримували під час трудової діяльності та сплаченого страхового внеску.

Тож, шановні городяни, просимо вас не відноситись легковажно до цього серйозного питання, і вже сьогодні потурбуватися про забезпечення свого безбідного майбутнього.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Фотографія

Рамка вокруг текста

Шановні першотравенці

та гості сайту!

Рада вітати вас на офіційному веб-сайті Першотравенської міської ради.

Першотравенськ – місто славної шахтарської праці, багате працьовитими людьми та трудовими досягненнями. Ми всі прагнемо бачити своє місто сучасним і процвітаючим, комфортним для всіх мешканців. Тому ми щоденно працюємо заради цієї мети. Впевнена, що спільними зусиллями ми все задумане втілимо у конкретні справи на благо рідного міста.

На цьому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про діяльність міської влади, дізнаєтесь багато цікавого про місто, його мешканців та важливі події Першотравенська.

Сподіваюся, що наш сайт буде корисним для вас.

З повагою міський голова Оксана Вінницька

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини України

Новини Дніпропетровська

© 2018 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді