Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

В рамках партнерства з ДТЭК в Першотравенську відбудеться масштабний регіональний фестиваль

Фотографія

22 червня у м. Дніпрі відбулась зустріч в форматі «Відкритий простір» з ініціативними групами з міст Першотравенська, Тернівки та Павлограда. Цього дня представники громад, компанії ДТЕК та креативні консультанти спільно працювали над проектом Cityfest, який реалізовуватиметься в містах спільно з компанією ДТЕК.

В рамках цього проекту у всіх трьох містах Західного Донбасу планується провести масштабні, цікаві та креативні фестивалі, в яких зможуть взяти участь не тільки містяни, а й гості з усього регіону.

Цього дня представники кожного міста з допомогою своїх консультантів обговорили концепцію проведення фестивалів. Визначилися з основними локаціями, що будуть діяти під час заходу.

Наприкінці зустрічі кожне місто поділилося своєю стратегією проведення свята. У кожної команди було своє бачення та плани стосовно заходу. У всіх містах фестиваль матиме свою особливість.

До того ж, особливого колориту фестивалю додасть громадська організація «РУХ Етнодрайв», яка організує барабанне коло. Це методика, що об’єднує людей через гру на барабанах, є міжнародним методом зняття стресу.

Тож, Першотравенськ розпочинає роботу з організації свята в новому форматі для мешканців та гостей міста. Цей фестиваль неодмінно буде веселим, життєрадісним, наповненим музикою, різноманітними майстер-класами, виставками та іншими цікавинками. Організатори свята докладуть всіх зусиль аби зробити його таким, де кожен, від мала до велика, зможе знайти собі заняття до душі.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформація

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини Дніпропетровська

© 2019 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді