Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershvyk.dp.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

В рамках партнерства з ДТЭК в Першотравенську відбудеться масштабний регіональний фестиваль

Фотографія

22 червня у м. Дніпрі відбулась зустріч в форматі «Відкритий простір» з ініціативними групами з міст Першотравенська, Тернівки та Павлограда. Цього дня представники громад, компанії ДТЕК та креативні консультанти спільно працювали над проектом Cityfest, який реалізовуватиметься в містах спільно з компанією ДТЕК.

В рамках цього проекту у всіх трьох містах Західного Донбасу планується провести масштабні, цікаві та креативні фестивалі, в яких зможуть взяти участь не тільки містяни, а й гості з усього регіону.

Цього дня представники кожного міста з допомогою своїх консультантів обговорили концепцію проведення фестивалів. Визначилися з основними локаціями, що будуть діяти під час заходу.

Наприкінці зустрічі кожне місто поділилося своєю стратегією проведення свята. У кожної команди було своє бачення та плани стосовно заходу. У всіх містах фестиваль матиме свою особливість.

До того ж, особливого колориту фестивалю додасть громадська організація «РУХ Етнодрайв», яка організує барабанне коло. Це методика, що об’єднує людей через гру на барабанах, є міжнародним методом зняття стресу.

Тож, Першотравенськ розпочинає роботу з організації свята в новому форматі для мешканців та гостей міста. Цей фестиваль неодмінно буде веселим, життєрадісним, наповненим музикою, різноманітними майстер-класами, виставками та іншими цікавинками. Організатори свята докладуть всіх зусиль аби зробити його таким, де кожен, від мала до велика, зможе знайти собі заняття до душі.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформація

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Рамка вокруг текста

Шановні першотравенці

та гості сайту!

Рада вітати вас на офіційному веб-сайті Першотравенської міської ради.

Першотравенськ – місто славної шахтарської праці, багате працьовитими людьми та трудовими досягненнями. Ми всі прагнемо бачити своє місто сучасним і процвітаючим, комфортним для всіх мешканців. Тому ми щоденно працюємо заради цієї мети. Впевнена, що спільними зусиллями ми все задумане втілимо у конкретні справи на благо рідного міста.

На цьому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про діяльність міської влади, дізнаєтесь багато цікавого про місто, його мешканців та важливі події Першотравенська.

Сподіваюся, що наш сайт буде корисним для вас.

З повагою міський голова Оксана Вінницька

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини України

Новини Дніпропетровська

© 2018 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді