Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Майбутнє нашого міста за молоддю

Фотографія

Напередодні Дня молоді в ЦДТ «Надія» відбулась зустріч керівництва міста з першотравенськими юнаками та дівчатами. Зі святом їх привітала секретар міської ради Надія Петрова. Вона подякувала молодим людям за активну участь у житті міста та побажала бути наполегливими у досягненні мети, мріяти, творити і працювати, аби Першотравенськ дедалі ставав сучасним і комфортним містом.

Виконуюча обов’язки начальника міського відділу з питань молоді та спорту Надія Кокора розповіла присутнім про численні заходи, які проходять за участю молоді. Це вело- і мотопробіги, вуличні змагання з воркауту, міські змагання з різних видів спорту, мистецькі та творчі фестивалі, соціальні акції. Наші юнаки і дівчата гідно представляють шахтарське місто в обласних, регіональних, всеукраїнських, міжнародних спортивних, творчих, освітніх, національно-патріотичних та інших заходах. Тільки у спортивних змаганнях з олімпійських та неолімпійських видів спорту в 2017 році молодь міста виборола 113 золотих, срібних, бронзових медалей. Цьогоріч молоді спортсмени Першотравенська стали золотими і срібними призерами чемпіонату Дніпропетровської області з пауерліфтингу. В квітні юнаки стали переможцями і срібними призерами чемпіонату України з військово-спортивних багатоборств, який проходив у Харкові. В березні в м. Надвірній (Івано-Франківська обл.) на ІІІ відкритому міжнародному турнірі з боксу "Кубок Карпат" Дрозд Катерина та Фархутдінова Валерія посіли почесне ІІІ місце в своїй ваговій категорії. Згадала Надія Кокора і Валерія Вигонського - багаторазового чемпіона світу з кікбоксингу, чемпіона світу з тайського боксу, багаторазового переможця чемпіонатів і кубків України з кікбоксингу, який постійно відстоює честь України і Першотравенська на всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

У травні 2018 у відбірковому турі обласного дитячо-юнацького фестивалю “Z_ефір» юні таланти Першотравенська вибороли 17 призових місць. Абсолютну перемогу в цьому заході отримали двоє юних талантів нашого міста.

Зі слів Надії Вікторівни, активну діяльність ведуть молодіжні громадські організації та спортивні клуби - «Рок-Клуб Фристайл», «Мотоклуб «Вогняні дракони», «Сітібайк», Street Workaut «Допоможем разом», СЦ «Тайсон», «Сузіря дитячих сердець», «Молодіжна ініціатива реформ», ДЮСК «Самсон».

У місті Першотравенську молодь у віці від 14 до 35 років складає – майже 9000 осіб, або 30,2 % населення.

Яна Хабірова, член громадської організації «Зв`язок поколінь», розповіла ровесникам як торік у місті реалізовувався масштабний цікавий проект «Партнерство в ім’я розвитку» за фінансової підтримки Нідерландських муніципалітетів. У партнерстві між міською владою та громадськістю було організовано і успішно проведено чотири прекрасні масові заходи, які об’єднали людей зі спільними інтересами. Цей проект став первістком такої співпраці та дав розвиток громадянській активності і розумінню спільних ідей та інтересів. Яна закликала молодь брати участь в подібних проектах і запропонувала свою допомогу в якості консультанта з набутим досвідом.

З нагоди Дня молоді першотравенцям вручили місцеві нагороди. Грамотою виконавчого комітету Першотравенської міської ради нагороджено Хабірову Яну, художнього керівника БКМ «Україна»; Пономарьову Катерину, педагога-організатора ЗШ №5.

Подяки міського голови Надія Петрова вручила Бажановій Ксенії, адміністратору громадської організації «Спортивний центр «Тайсон», волонтеру ГО «Сузір’я дитячих сердець»; Бодрову Євгену, гірнику дільниці підземного шахтного транспорту № 2 «Шахтоуправління Першотравенське»; Брушнівській Юлії, вихователю дошкільного навчального закладу «Попелюшка»; Ваніфатьєвій Єлизаветі, хореографу громадської організації «Спортивний центр «Тайсон», волонтеру ГО «Сузір’я дитячих сердець»; Гордієнко Юлії, заступнику директора з навчально-виробничої роботи Першотравенського гірничого ліцею; Загайчук Ользі, помічнику президента ГО «Спортивний центр «Тайсон», волонтеру ГО «Сузір’я дитячих сердець»; Кифоренку Святославу, приватному підприємцю; Кожановій Оксані, провідному фахівцю відділу з економіки та фінансів Першотравенського ремонтно-механічного заводу; Кучугурі Людмилі, інженеру-програмісту Першотравенського міського центру первинної медико-санітарної допомоги; Мазнєвій Руслані, члену громадської організації «Допоможемо разом»; Писаревій Ользі, фахівцю керівництва і апарату при керівництві Шахтоуправління «Першотравенське»; Салій Дар’ї, члену громадської організації «Молодіжна ініціатива реформ»; Сахаревич Наталії, волонтеру ГО «Сузір’я дитячих сердець»; Сидоренко Юлії, вихователю дошкільного навчального закладу «Берізка»; Соловйову Анатолію, президенту молодіжної громадської організації «Першотравенська громадська організація «Рок-клуб «Фристайл»; Сухіній Віолетті, волонтеру ГО «Сузір’я дитячих сердець»; Цапчук Діані, вчителю початкових класів ЗШ №1; Чорній Юлії, помічнику президента ГО «Спортивний центр «Тайсон», волонтеру громадської організації «Сузір’я дитячих сердець». Вітальні листи від міського голови отримали активні учасники загальноміських заходів.

Неофіційна частина зустрічі пройшла за брейк-кавою, під час якої молодь поспілкувалась на теми з життя суспільства, міста та України.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини Дніпропетровська

© 2019 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді