Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershvyk.dp.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Майбутнє нашого міста за молоддю

Фотографія

Напередодні Дня молоді в ЦДТ «Надія» відбулась зустріч керівництва міста з першотравенськими юнаками та дівчатами. Зі святом їх привітала секретар міської ради Надія Петрова. Вона подякувала молодим людям за активну участь у житті міста та побажала бути наполегливими у досягненні мети, мріяти, творити і працювати, аби Першотравенськ дедалі ставав сучасним і комфортним містом.

Виконуюча обов’язки начальника міського відділу з питань молоді та спорту Надія Кокора розповіла присутнім про численні заходи, які проходять за участю молоді. Це вело- і мотопробіги, вуличні змагання з воркауту, міські змагання з різних видів спорту, мистецькі та творчі фестивалі, соціальні акції. Наші юнаки і дівчата гідно представляють шахтарське місто в обласних, регіональних, всеукраїнських, міжнародних спортивних, творчих, освітніх, національно-патріотичних та інших заходах. Тільки у спортивних змаганнях з олімпійських та неолімпійських видів спорту в 2017 році молодь міста виборола 113 золотих, срібних, бронзових медалей. Цьогоріч молоді спортсмени Першотравенська стали золотими і срібними призерами чемпіонату Дніпропетровської області з пауерліфтингу. В квітні юнаки стали переможцями і срібними призерами чемпіонату України з військово-спортивних багатоборств, який проходив у Харкові. В березні в м. Надвірній (Івано-Франківська обл.) на ІІІ відкритому міжнародному турнірі з боксу "Кубок Карпат" Дрозд Катерина та Фархутдінова Валерія посіли почесне ІІІ місце в своїй ваговій категорії. Згадала Надія Кокора і Валерія Вигонського - багаторазового чемпіона світу з кікбоксингу, чемпіона світу з тайського боксу, багаторазового переможця чемпіонатів і кубків України з кікбоксингу, який постійно відстоює честь України і Першотравенська на всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

У травні 2018 у відбірковому турі обласного дитячо-юнацького фестивалю “Z_ефір» юні таланти Першотравенська вибороли 17 призових місць. Абсолютну перемогу в цьому заході отримали двоє юних талантів нашого міста.

Зі слів Надії Вікторівни, активну діяльність ведуть молодіжні громадські організації та спортивні клуби - «Рок-Клуб Фристайл», «Мотоклуб «Вогняні дракони», «Сітібайк», Street Workaut «Допоможем разом», СЦ «Тайсон», «Сузіря дитячих сердець», «Молодіжна ініціатива реформ», ДЮСК «Самсон».

У місті Першотравенську молодь у віці від 14 до 35 років складає – майже 9000 осіб, або 30,2 % населення.

Яна Хабірова, член громадської організації «Зв`язок поколінь», розповіла ровесникам як торік у місті реалізовувався масштабний цікавий проект «Партнерство в ім’я розвитку» за фінансової підтримки Нідерландських муніципалітетів. У партнерстві між міською владою та громадськістю було організовано і успішно проведено чотири прекрасні масові заходи, які об’єднали людей зі спільними інтересами. Цей проект став первістком такої співпраці та дав розвиток громадянській активності і розумінню спільних ідей та інтересів. Яна закликала молодь брати участь в подібних проектах і запропонувала свою допомогу в якості консультанта з набутим досвідом.

З нагоди Дня молоді першотравенцям вручили місцеві нагороди. Грамотою виконавчого комітету Першотравенської міської ради нагороджено Хабірову Яну, художнього керівника БКМ «Україна»; Пономарьову Катерину, педагога-організатора ЗШ №5.

Подяки міського голови Надія Петрова вручила Бажановій Ксенії, адміністратору громадської організації «Спортивний центр «Тайсон», волонтеру ГО «Сузір’я дитячих сердець»; Бодрову Євгену, гірнику дільниці підземного шахтного транспорту № 2 «Шахтоуправління Першотравенське»; Брушнівській Юлії, вихователю дошкільного навчального закладу «Попелюшка»; Ваніфатьєвій Єлизаветі, хореографу громадської організації «Спортивний центр «Тайсон», волонтеру ГО «Сузір’я дитячих сердець»; Гордієнко Юлії, заступнику директора з навчально-виробничої роботи Першотравенського гірничого ліцею; Загайчук Ользі, помічнику президента ГО «Спортивний центр «Тайсон», волонтеру ГО «Сузір’я дитячих сердець»; Кифоренку Святославу, приватному підприємцю; Кожановій Оксані, провідному фахівцю відділу з економіки та фінансів Першотравенського ремонтно-механічного заводу; Кучугурі Людмилі, інженеру-програмісту Першотравенського міського центру первинної медико-санітарної допомоги; Мазнєвій Руслані, члену громадської організації «Допоможемо разом»; Писаревій Ользі, фахівцю керівництва і апарату при керівництві Шахтоуправління «Першотравенське»; Салій Дар’ї, члену громадської організації «Молодіжна ініціатива реформ»; Сахаревич Наталії, волонтеру ГО «Сузір’я дитячих сердець»; Сидоренко Юлії, вихователю дошкільного навчального закладу «Берізка»; Соловйову Анатолію, президенту молодіжної громадської організації «Першотравенська громадська організація «Рок-клуб «Фристайл»; Сухіній Віолетті, волонтеру ГО «Сузір’я дитячих сердець»; Цапчук Діані, вчителю початкових класів ЗШ №1; Чорній Юлії, помічнику президента ГО «Спортивний центр «Тайсон», волонтеру громадської організації «Сузір’я дитячих сердець». Вітальні листи від міського голови отримали активні учасники загальноміських заходів.

Неофіційна частина зустрічі пройшла за брейк-кавою, під час якої молодь поспілкувалась на теми з життя суспільства, міста та України.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Рамка вокруг текста

Шановні першотравенці

та гості сайту!

Рада вітати вас на офіційному веб-сайті Першотравенської міської ради.

Першотравенськ – місто славної шахтарської праці, багате працьовитими людьми та трудовими досягненнями. Ми всі прагнемо бачити своє місто сучасним і процвітаючим, комфортним для всіх мешканців. Тому ми щоденно працюємо заради цієї мети. Впевнена, що спільними зусиллями ми все задумане втілимо у конкретні справи на благо рідного міста.

На цьому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про діяльність міської влади, дізнаєтесь багато цікавого про місто, його мешканців та важливі події Першотравенська.

Сподіваюся, що наш сайт буде корисним для вас.

З повагою міський голова Оксана Вінницька

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини України

Новини Дніпропетровська

© 2018 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді