Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Міська рада розглянула низку нагальних питань

Фотографія

На засіданні 30-ї чергової сесії міської ради, яке відбулось 27 червня, було розглянуто 17 основних та 2 земельних питання. Зокрема, народні обранці затвердили два розпорядження міського голови, прийнятих у міжсесійний період у бюджетній сфері. Розпорядження стосуються збільшення обсягу загального фонду міського бюджету за рахунок субвенції з обласного бюджету на 815,7 тис. грн на підтримку установ та закладів освіти. На сесії прийнято рішення щодо запозичення коштів у розмірі 7,5 млн грн на придбання спеціалізованої комунальної техніки для Першотравенського МЖКП. Це дозволить працівникам підприємства оперативно реагувати на поточні проблеми комунальної сфери міста. Угода щодо кредитування буде укладена з ПАТ АБ «Укргазбанк» під 9,7% річних на 3 роки. Це рішення набуває чинності після прийняття Міністерством фінансів України рішення про погодження обсягу та умов здійснення запозичення.

Також депутати затвердили в новій редакції Положення про звання «Почесний громадянин міста Першотравенська». Відтепер пропозиції щодо кандидатур на це почесне звання можна буде вносити протягом січня-травня кожного року, а не січня-березня, як було раніше. Термін громадського обговорення кандидатур на звання «Почесного громадянина міста Першотравенська» в ЗМІ навпаки зменшується з 2-х до 1 місяця.

Крім того, на сесії встановлено на 2019 рік ставки та пільги зі сплати на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, ставки зі сплати земельного податку та ставки податку єдиного податку для фізичних осіб-підприємців на території міста Першотравенська; затверджено Статут комунального некомерційного підприємства «Першотравенський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» у новій редакції тощо.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Рамка вокруг текста

Шановні першотравенці

та гості сайту!

Рада вітати вас на офіційному веб-сайті Першотравенської міської ради.

Першотравенськ – місто славної шахтарської праці, багате працьовитими людьми та трудовими досягненнями. Ми всі прагнемо бачити своє місто сучасним і процвітаючим, комфортним для всіх мешканців. Тому ми щоденно працюємо заради цієї мети. Впевнена, що спільними зусиллями ми все задумане втілимо у конкретні справи на благо рідного міста.

На цьому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про діяльність міської влади, дізнаєтесь багато цікавого про місто, його мешканців та важливі події Першотравенська.

Сподіваюся, що наш сайт буде корисним для вас.

З повагою міський голова Оксана Вінницька

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини України

Новини Дніпропетровська

© 2019 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді