Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Реконструкція вулиці Пушкіна продовжується

Фотографія

В місті активно триває комплексна реконструкція вулиці Пушкіна. Там швидко і злагоджено працюють люди і потужна техніка. Наразі встановлюються бордюри і готується основа пішохідної та проїжджої частин під укладання тротуарної плитки і асфальту.

Вже сьогодні вулицю Пушкіна не впізнати, тож городянам не терпиться побачити, якою вона стане після реконструкції. Старі аварійні дерева видалили з корінням, яке утворило жахливі бугри на асфальті. Ходити по таких тротуарах було вкрай незручно і небезпечно, особливо для літніх людей та батьків з дитячими колясками, а тим більш для людей з інвалідністю. Вже не треба боятись, що під час буревіїв комусь з перехожих на голову впаде старе гілля, чи пошкодить балкони і дахи будинків. Не стало на вулиці і тополь, які під час цвітіння дошкуляли пухом хворим на алергію. Які саме дерева згодом посадять на оновленій вулиці, наразі вирішується. В управлінні комунального господарства та майна лише зазначили, що це будуть вже великі саджанці 3-5 років.

Тож маємо ще трішки потерпіти ремонтні незручності, аби в місті з`явилася перша по-справжньому сучасна вулиця. Вона має стати початком відліку від Першотравенська минулого до Першотравенська майбутнього.

Будь-яка реконструкція завжди надскладна справа, яка потребує рішучості в прийнятті рішення, кропіткої і напруженої роботи, витримки, що не кожному керівнику під силу. Міський голова Оксана Вінницька виступила ініціатором реконструкції вулиці Пушкіна та в ефективній співпраці з керівництвом Дніпропетровської ОДА впевнено і поступово реалізує план розвитку шахтарського міста. На реалізацію такого масштабного проекту з обласного бюджету спрямовано 7,4 млн грн.

Тож завдячимо платникам податків і реформі Децентралізації, як завжди говорить губернатор області Валентин Резніченко, коли сповіщає про добрі справи, зроблені заради благополуччя мешканців області.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини Дніпропетровська

© 2019 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді