Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershvyk.dp.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Реконструкція вулиці Пушкіна продовжується

Фотографія

В місті активно триває комплексна реконструкція вулиці Пушкіна. Там швидко і злагоджено працюють люди і потужна техніка. Наразі встановлюються бордюри і готується основа пішохідної та проїжджої частин під укладання тротуарної плитки і асфальту.

Вже сьогодні вулицю Пушкіна не впізнати, тож городянам не терпиться побачити, якою вона стане після реконструкції. Старі аварійні дерева видалили з корінням, яке утворило жахливі бугри на асфальті. Ходити по таких тротуарах було вкрай незручно і небезпечно, особливо для літніх людей та батьків з дитячими колясками, а тим більш для людей з інвалідністю. Вже не треба боятись, що під час буревіїв комусь з перехожих на голову впаде старе гілля, чи пошкодить балкони і дахи будинків. Не стало на вулиці і тополь, які під час цвітіння дошкуляли пухом хворим на алергію. Які саме дерева згодом посадять на оновленій вулиці, наразі вирішується. В управлінні комунального господарства та майна лише зазначили, що це будуть вже великі саджанці 3-5 років.

Тож маємо ще трішки потерпіти ремонтні незручності, аби в місті з`явилася перша по-справжньому сучасна вулиця. Вона має стати початком відліку від Першотравенська минулого до Першотравенська майбутнього.

Будь-яка реконструкція завжди надскладна справа, яка потребує рішучості в прийнятті рішення, кропіткої і напруженої роботи, витримки, що не кожному керівнику під силу. Міський голова Оксана Вінницька виступила ініціатором реконструкції вулиці Пушкіна та в ефективній співпраці з керівництвом Дніпропетровської ОДА впевнено і поступово реалізує план розвитку шахтарського міста. На реалізацію такого масштабного проекту з обласного бюджету спрямовано 7,4 млн грн.

Тож завдячимо платникам податків і реформі Децентралізації, як завжди говорить губернатор області Валентин Резніченко, коли сповіщає про добрі справи, зроблені заради благополуччя мешканців області.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Рамка вокруг текста

Шановні першотравенці

та гості сайту!

Рада вітати вас на офіційному веб-сайті Першотравенської міської ради.

Першотравенськ – місто славної шахтарської праці, багате працьовитими людьми та трудовими досягненнями. Ми всі прагнемо бачити своє місто сучасним і процвітаючим, комфортним для всіх мешканців. Тому ми щоденно працюємо заради цієї мети. Впевнена, що спільними зусиллями ми все задумане втілимо у конкретні справи на благо рідного міста.

На цьому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про діяльність міської влади, дізнаєтесь багато цікавого про місто, його мешканців та важливі події Першотравенська.

Сподіваюся, що наш сайт буде корисним для вас.

З повагою міський голова Оксана Вінницька

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини України

Новини Дніпропетровська

© 2018 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді