Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Світлій пам’яті Дробкова Андрія Валерійовича

Фотографія

Міський голова Оксана Вінницька, Першотравенська міська рада, виконавчий комітет та мешканці Першотрвавенська в глибокій жалобі з приводу передчасної смерті Дробкова Андрія Валерійовича.

10 липня 2018 року на 54 році пішов з життя депутат трьох скликань Першотравенської міської ради, лікар вищої категорії Дробков Андрій Валерійович. Близько 30 років він працював у центральній міській лікарні. По закінченні Дніпропетровського медичного інституту з серпня 1988 року працював лікарем-невропатологом поліклініки. З 2009 року він очолював неврологічне відділення ЦМЛ. Андрій Валерійович був відмінним фахівцем у лікарській справі, гарним сім’янином та батьком, надійним товаришем та хорошим колегою. Він відрізнявся своєю щирістю, толерантністю, постійно спрямовував зусилля для допомоги своїм землякам, ніколи не відмовив у проханні чи зверненні інших. Тисячі людей вдячні «лікареві від Бога» за повернуте здоров’я, врятовані життя, моральну підтримку та набуту надію. Андрій Дробков чесно заслужив собі високу оцінку, виконуючи професійний і громадянський обов’язок, не шкодуючи фізичних і душевних сил та часу. Робота для нього була сенсом життя.

Першотравенськ, містяни та жителі сусідніх територіальних громад втратили досвідченого і висококваліфікованого лікаря, мудрого керівника, авторитетну Людину з великої літери. Усі, хто знав Андрія Валерійовича Дробкова, любили і поважали його за чуйне ставлення до людей, велику душевну щедрість і оптимізм. Його життєвий шлях - зразок людської гідності та добропорядності.

У ці скорботні дні керівництво міста, депутати міської ради та мешканці Першотравенська висловлюють щире, глибоке співчуття рідним і близьким покійного.

Світла пам’ять про Андрія Валерійовича назавжди збережеться в наших серцях. Вічна пам’ять!

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини Дніпропетровська

© 2019 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді