Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershvyk.dp.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Світлій пам’яті Дробкова Андрія Валерійовича

Фотографія

Міський голова Оксана Вінницька, Першотравенська міська рада, виконавчий комітет та мешканці Першотрвавенська в глибокій жалобі з приводу передчасної смерті Дробкова Андрія Валерійовича.

10 липня 2018 року на 54 році пішов з життя депутат трьох скликань Першотравенської міської ради, лікар вищої категорії Дробков Андрій Валерійович. Близько 30 років він працював у центральній міській лікарні. По закінченні Дніпропетровського медичного інституту з серпня 1988 року працював лікарем-невропатологом поліклініки. З 2009 року він очолював неврологічне відділення ЦМЛ. Андрій Валерійович був відмінним фахівцем у лікарській справі, гарним сім’янином та батьком, надійним товаришем та хорошим колегою. Він відрізнявся своєю щирістю, толерантністю, постійно спрямовував зусилля для допомоги своїм землякам, ніколи не відмовив у проханні чи зверненні інших. Тисячі людей вдячні «лікареві від Бога» за повернуте здоров’я, врятовані життя, моральну підтримку та набуту надію. Андрій Дробков чесно заслужив собі високу оцінку, виконуючи професійний і громадянський обов’язок, не шкодуючи фізичних і душевних сил та часу. Робота для нього була сенсом життя.

Першотравенськ, містяни та жителі сусідніх територіальних громад втратили досвідченого і висококваліфікованого лікаря, мудрого керівника, авторитетну Людину з великої літери. Усі, хто знав Андрія Валерійовича Дробкова, любили і поважали його за чуйне ставлення до людей, велику душевну щедрість і оптимізм. Його життєвий шлях - зразок людської гідності та добропорядності.

У ці скорботні дні керівництво міста, депутати міської ради та мешканці Першотравенська висловлюють щире, глибоке співчуття рідним і близьким покійного.

Світла пам’ять про Андрія Валерійовича назавжди збережеться в наших серцях. Вічна пам’ять!

Рамка вокруг текста

Шановні першотравенці

та гості сайту!

Рада вітати вас на офіційному веб-сайті Першотравенської міської ради.

Першотравенськ – місто славної шахтарської праці, багате працьовитими людьми та трудовими досягненнями. Ми всі прагнемо бачити своє місто сучасним і процвітаючим, комфортним для всіх мешканців. Тому ми щоденно працюємо заради цієї мети. Впевнена, що спільними зусиллями ми все задумане втілимо у конкретні справи на благо рідного міста.

На цьому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про діяльність міської влади, дізнаєтесь багато цікавого про місто, його мешканців та важливі події Першотравенська.

Сподіваюся, що наш сайт буде корисним для вас.

З повагою міський голова Оксана Вінницька

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини України

Новини Дніпропетровська

© 2018 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді