Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Запрошуємо учнівську молодь взяти участь у конкурсі «Я - маленький мер»

Фотографія

За ініціативи міського голови Оксани Вінницької, починаючи з 2018 року, в Першотравенську впроваждується щорічне проведення конкурсу серед учнівської молоді «Я - маленький мер». Метою цього конкурсу є підвищення громадських компетенцій молоді у механізмі місцевого самоврядування, створення подальших умов відкритості міської влади та умов для розвитку практичних навичок школярів у створенні інституцій громадянського суспільства.

Конкурс триватиме протягом вересня-жовтня. До участі в конкурсі допускаються учні загальноосвітніх навчальних закладів міста у вікових групах: від 8 до 12 років та від 13 до 16 років. Конкурсний відбір проводитиметься конкурсною комісією в три етапи: оголошення про проведення конкурсу, подання документів кандидатами та презентація проектів.

Оголошення про проведення конкурсу буде здійснено на підставі рішення конкурсної комісії, яке буде прийняте не пізніше 1 вересня.

Всі бажаючі взяти участь у конкурсі мають подати заяву, підписану одним із батьків, а також візуалізований проект, створений за допомогою будь-якої комп’ютерної програми. Проект має: стосуватись суспільного життя територіальної громади міста; містити доводи необхідності впровадження запропонованої ідеї покращення життя в місті та приблизний розрахунок суми грошових коштів для його реалізації (для вікової групи від 13 до 16 років); містити вказівку про очікувані результати його впровадження.

Переможець Конкурсу отримає посвідчення «Я - маленький мер» та матиме право на проведення одного робочого дня спільно з міським головою. Маленький мер має право на затвердження своїм розпорядженням ідеї свого проекту. Це розпорядження не має юридичної сили, однак ідея проекту буде розглянута міським головою та, за умови обґрунтованості і реальності, впроваджена в суспільне життя територіальної громади міста.

Тож, запрошуємо активну учнівську молодь Першотравенська взяти участь у конкурсі та спробувати себе у якості керівника міста.

Ознайомитися з положенням про конкурс «Я - маленький мер» можна на офіційному сайті Першотравенської міської ради за посиланням: http://pershrada.gov.ua/images/stories/doc/rmg/2018/189.pdf 

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини Дніпропетровська

© 2019 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді