Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershvyk.dp.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Запрошуємо учнівську молодь взяти участь у конкурсі «Я - маленький мер»

Фотографія

За ініціативи міського голови Оксани Вінницької, починаючи з 2018 року, в Першотравенську впроваждується щорічне проведення конкурсу серед учнівської молоді «Я - маленький мер». Метою цього конкурсу є підвищення громадських компетенцій молоді у механізмі місцевого самоврядування, створення подальших умов відкритості міської влади та умов для розвитку практичних навичок школярів у створенні інституцій громадянського суспільства.

Конкурс триватиме протягом вересня-жовтня. До участі в конкурсі допускаються учні загальноосвітніх навчальних закладів міста у вікових групах: від 8 до 12 років та від 13 до 16 років. Конкурсний відбір проводитиметься конкурсною комісією в три етапи: оголошення про проведення конкурсу, подання документів кандидатами та презентація проектів.

Оголошення про проведення конкурсу буде здійснено на підставі рішення конкурсної комісії, яке буде прийняте не пізніше 1 вересня.

Всі бажаючі взяти участь у конкурсі мають подати заяву, підписану одним із батьків, а також візуалізований проект, створений за допомогою будь-якої комп’ютерної програми. Проект має: стосуватись суспільного життя територіальної громади міста; містити доводи необхідності впровадження запропонованої ідеї покращення життя в місті та приблизний розрахунок суми грошових коштів для його реалізації (для вікової групи від 13 до 16 років); містити вказівку про очікувані результати його впровадження.

Переможець Конкурсу отримає посвідчення «Я - маленький мер» та матиме право на проведення одного робочого дня спільно з міським головою. Маленький мер має право на затвердження своїм розпорядженням ідеї свого проекту. Це розпорядження не має юридичної сили, однак ідея проекту буде розглянута міським головою та, за умови обґрунтованості і реальності, впроваджена в суспільне життя територіальної громади міста.

Тож, запрошуємо активну учнівську молодь Першотравенська взяти участь у конкурсі та спробувати себе у якості керівника міста.

Ознайомитися з положенням про конкурс «Я - маленький мер» можна на офіційному сайті Першотравенської міської ради за посиланням: http://pershrada.gov.ua/images/stories/doc/rmg/2018/189.pdf 

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Рамка вокруг текста

Шановні першотравенці

та гості сайту!

Рада вітати вас на офіційному веб-сайті Першотравенської міської ради.

Першотравенськ – місто славної шахтарської праці, багате працьовитими людьми та трудовими досягненнями. Ми всі прагнемо бачити своє місто сучасним і процвітаючим, комфортним для всіх мешканців. Тому ми щоденно працюємо заради цієї мети. Впевнена, що спільними зусиллями ми все задумане втілимо у конкретні справи на благо рідного міста.

На цьому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про діяльність міської влади, дізнаєтесь багато цікавого про місто, його мешканців та важливі події Першотравенська.

Сподіваюся, що наш сайт буде корисним для вас.

З повагою міський голова Оксана Вінницька

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини України

Новини Дніпропетровська

© 2018 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді