Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Знову обстежились в лікарні Мечникова

Фотографія

31 липня Сергій Риженко, депутат обласної ради, головний лікар одного з найкращих вітчизняних медичніх закладів, організував для спортсменів параолімпійської збірної України, матерів дітей з особливими потребами та для ліквідаторів ЧАЕС зустріч з кваліфікованими та досвідченими фахівцями лікарні. Транспорт для 18 матерів та 4 дітей з Першотравенська забезпечила міська влада.

Перед початком медогляду Сергій Анатолійович поспілкувався з людьми, які приїхали з різних населених пунктів та запевнив, що в лікарні Мечникова завжди готові надати медичну допомогу співвітчизникам, в першу чергу пораненим в зоні АТО та людям пільгових категорій.

В цей день першотравенські мами, які виховують дітей з особливими потребами, побували на прийомі у гінеколога, невропатолога, ортопеда-травматолога, окуліста, дієтолога, ендокринолога. Пацієнткам зробили томографічне обстеження органів на найсучаснішому медобладнанні. Найпильніше лікарі оглянули дітей, адже рання діагностика - запорука успішного лікування.

Довідково:

В загальноосвітніх школах міста навчається 49 дітей з особливими потребами, в дитячих садках виховується 59 дітей цієї категорії. Третій рік поспіль діти харчуються в навчальних закладах за рахунок міського бюджету, а сім’ям надається матеріальна допомога на оздоровлення. В рамках реалізації програми президента України Петра Порошенка «Інклюзивна освіта – свідомість нації» на базі ДНЗ «Попелюшка» у вересні почне діяти інклюзивний центр; у двох школах відкриються медіатеки і ресурсні кімнати для дітей з особливими потребами. Минулого року у дитсадку «Попелюшка» ініціативна група батьків дітей-інвалідів в рамках конкурсу міні-грантів «Громада своїми руками» створила майданчик зі спеціальним обладнанням. Родини, у яких виховуються діти з особливими потребами, знаходяться на постійному супроводі соціальних служб міста.

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини Дніпропетровська

© 2019 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді