Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershvyk.dp.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Знову обстежились в лікарні Мечникова

Фотографія

31 липня Сергій Риженко, депутат обласної ради, головний лікар одного з найкращих вітчизняних медичніх закладів, організував для спортсменів параолімпійської збірної України, матерів дітей з особливими потребами та для ліквідаторів ЧАЕС зустріч з кваліфікованими та досвідченими фахівцями лікарні. Транспорт для 18 матерів та 4 дітей з Першотравенська забезпечила міська влада.

Перед початком медогляду Сергій Анатолійович поспілкувався з людьми, які приїхали з різних населених пунктів та запевнив, що в лікарні Мечникова завжди готові надати медичну допомогу співвітчизникам, в першу чергу пораненим в зоні АТО та людям пільгових категорій.

В цей день першотравенські мами, які виховують дітей з особливими потребами, побували на прийомі у гінеколога, невропатолога, ортопеда-травматолога, окуліста, дієтолога, ендокринолога. Пацієнткам зробили томографічне обстеження органів на найсучаснішому медобладнанні. Найпильніше лікарі оглянули дітей, адже рання діагностика - запорука успішного лікування.

Довідково:

В загальноосвітніх школах міста навчається 49 дітей з особливими потребами, в дитячих садках виховується 59 дітей цієї категорії. Третій рік поспіль діти харчуються в навчальних закладах за рахунок міського бюджету, а сім’ям надається матеріальна допомога на оздоровлення. В рамках реалізації програми президента України Петра Порошенка «Інклюзивна освіта – свідомість нації» на базі ДНЗ «Попелюшка» у вересні почне діяти інклюзивний центр; у двох школах відкриються медіатеки і ресурсні кімнати для дітей з особливими потребами. Минулого року у дитсадку «Попелюшка» ініціативна група батьків дітей-інвалідів в рамках конкурсу міні-грантів «Громада своїми руками» створила майданчик зі спеціальним обладнанням. Родини, у яких виховуються діти з особливими потребами, знаходяться на постійному супроводі соціальних служб міста.

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Рамка вокруг текста

Шановні першотравенці

та гості сайту!

Рада вітати вас на офіційному веб-сайті Першотравенської міської ради.

Першотравенськ – місто славної шахтарської праці, багате працьовитими людьми та трудовими досягненнями. Ми всі прагнемо бачити своє місто сучасним і процвітаючим, комфортним для всіх мешканців. Тому ми щоденно працюємо заради цієї мети. Впевнена, що спільними зусиллями ми все задумане втілимо у конкретні справи на благо рідного міста.

На цьому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про діяльність міської влади, дізнаєтесь багато цікавого про місто, його мешканців та важливі події Першотравенська.

Сподіваюся, що наш сайт буде корисним для вас.

З повагою міський голова Оксана Вінницька

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини України

Новини Дніпропетровська

© 2018 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді