Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

На прийомі у міського голови

Фотографія

6 серпня міський голова Оксана Вінницька провела прийом громадян з особистих питань. Цього дня звернення стосувались охорони громадського порядку, комунальної сфери міста, житла та працевлаштування.

Зокрема, жінка поскаржилась очільниці міста, що в міських парках часто можна побачити відпочиваючих, які розпивають спиртні напої, палять цигарки та використовують ненормативну лексику. Вона також занепокоєна, що в дні, коли шахтарі отримують аванси чи зарплати, буває багато нетверезих. На жаль, свідками цього є діти. З її слів, призвати порушників до порядку під силу лише поліції, адже часто люди остерігаються робити зауваження, аби не наразитися на неприємності. Також жінка поскаржилась на міські кафе, де часто після 22.00 години не зменшують гучність музики, чим заважають мешканцям сусідніх будинків. Їй не раз самій доводилось звертатись до поліції чи телефонувати до кафе, після чого проблема вирішувалась. Однак, на її думку, встановлені правила мають виконуватися власниками розважальних закладів без скарг чи прохань містян. Оксана Вінницька пообіцяла звернутися до міського відділення поліції для вжиття відповідних заходів щодо посилення охорони громадського порядку в місті.

Дві мешканки Першотравенська прийшли до міського голови вирішити проблеми із сусідами. У першому випадку молодий чоловік веде асоціальний спосіб життя і влаштовує постійно сварки, чим робить життя оточуючих нестерпним. Поліція на виклики виїжджала та втихомирювала розбишаку, однак, через деякий час молодик знову починає вести себе, як і раніше. На прийомі жінці порадили звернутись до поліції із колективною заявою від усіх мешканців під`їзду.

В іншому випадку ситуація виявилася не менш складною. Там, зі слів жінки, сусідка, яка знаходиться на обліку у психіатра, проявляє агресивність, чим загрожує здоров’ю пенсіонерки. Заступнику міського голови за напрямком діяльності доручено детально розібратись в цій ситуації та вжити відповідних заходів.

З проханням надати житло звернулась до Оксани Вінницької мешканка села Васильківське. Жінка працює сімейним лікарем у Центрі первинної медико-санітарної допомоги, загалом близько 30 років віддала лікарській справі. Їй було рекомендовано звернутися до управління комунального господарства та майна, де розглянуть можливість включення заявниці до черги на службове житло.

Окрім цього, на цьому прийомі пенсіонерка поскаржилася на неправомірність встановлення супутникових антен на покрівлі будинку, а мати чотирьох дітей попросила допомогти їй у працевлаштуванні.

Насамкінець міський голова дала відповідні доручення для оперативного вирішення піднятих городянами питань.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Фотографія

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини Дніпропетровська

© 2019 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді