Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershvyk.dp.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Медіатеки та ресурсні кімнати скоро будуть готові

Фотографія

Про медіатеки та ресурсні кімнати, які у вересні відкриють у двох міських школах, освітяни добре знають. А от пересічним громадянам буде цікаво дізнатись, що це таке?

Ресурсні кімнати - це спеціально облаштовані класи для дітей з особливими освітніми потребами. Тут діти зможуть відпочивати і навчатись за індивідуальним планом розвитку у супроводі корекційного педагога. Кімната містить навчальну, соціально-побутову, ігрову зони та зону відпочинку. Тут також є кухня для отримання дитиною повсякденних навичок і корекційні та наочні засоби для проведення розвивальних занять. Меблі в ній модульні, що дозволяє по-різному формувати робочі зони – індивідуальні та для роботи в групах. Крім того, приміщення оснащене інтерактивною дошкою, комп’ютерним обладнанням та принтером для роботи з додатковим навчальним матеріалом.

Медіатеки – це сучасні бібліотеки. Якщо дитина з особливими потребами втомилася на уроці, вона може прийти сюди з асистентом учителя та відпочити. Також вона може доопрацювати завдання, що отримала на занятті. Тут для дітей є книжки, спортивне знаряддя і комп’ютери з навчальними програмами. Діти з особливими потребами можуть знаходитися тут разом зі звичайними учнями та соціалізуватися, що дуже важливо.

У 2017 році на Дніпропетровщині відкрили 51 медіатеку, 18 ресурсних кімнат та перший в Україні Інклюзивно-ресурсний центр.

- У 2018-му цю програму продовжуємо. Плануємо облаштувати ще близько 30 ресурсних кімнат та 20 нових медіатек у школах Дніпропетровщини. Такий проект - частина соціальної програми «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації» дружини Президента України Марини Порошенко», - зазначає голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

Отже, в Першотравенську в ЗШ №1 та ЗШ №5 в майбутніх медіатеках та ресурсних кімнатах невдовзі завершаться роботи і буде встановлено необхідне обладнання. Днями в школи завезли меблі, столи, стільці, крісла-мішки, спеціальні м’які прямокутні пуфи, які можна класти на підлогу чи на підвіконня. Для цього підвіконня зробили досить широкими, щоб діти з особливими потребами могли розміститися, де забажають, та почували себе зручно і невимушено. Елементи інтер’єру дуже яскраві, сучасні та незвичайні на фоні традиційного шкільного інтер’єру.

Також у школи для обладнання ресурсних кімнат та медіатек привезли телевізори, планшети, принтери, роутери для з’єднання з Інтернетом, навушники тощо. Початку нового навчального року, напевно, радітимуть не тільки діти, але й їх батьки. Працівники шкіл, де відбуваються приємні перетворення, зазначають, що навіть не віриться, що таке можливо.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Рамка вокруг текста

Шановні першотравенці

та гості сайту!

Рада вітати вас на офіційному веб-сайті Першотравенської міської ради.

Першотравенськ – місто славної шахтарської праці, багате працьовитими людьми та трудовими досягненнями. Ми всі прагнемо бачити своє місто сучасним і процвітаючим, комфортним для всіх мешканців. Тому ми щоденно працюємо заради цієї мети. Впевнена, що спільними зусиллями ми все задумане втілимо у конкретні справи на благо рідного міста.

На цьому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про діяльність міської влади, дізнаєтесь багато цікавого про місто, його мешканців та важливі події Першотравенська.

Сподіваюся, що наш сайт буде корисним для вас.

З повагою міський голова Оксана Вінницька

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини України

Новини Дніпропетровська

© 2018 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді