Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershvyk.dp.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Першотравенські школярі знову сіли за парти

Фотографія

3 вересня 2018 року в школах міста Першотравенська відзначили свято Першого дзвоника. В цей день на шкільних подвір’ях лунали вітання зі справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності та побажання успіхів у новому навчальному році.

Після літніх канікул діти знову повертаються за шкільні парти, щоб поринути у світ нових знань. Це особливе свято для тих, хто цього року йде до першого класу, і тих, хто вийшов на фінішну пряму. Звучать найтепліші слова – вчителям, які дають не лише глибокі знання, а й плекають справжніх патріотів нашої держави. Це велике свято й для батьків, адже для кожного з них діти - це гордість та надія. Тож на святкові лінійки прийшли цілими родинами.

В школах пролунали перші дзвоники, запрошуючи дітей сісти за парти. В кожному класі пройшов перший патріотичний урок.

За інформацією міського відділу освіти, у 2018-2019 навчальному році в Першотравенську за шкільні парти сіли 2952 школярі, з них 317 дитини пішли в перший клас. 168 учнів навчатимуться в школах останній рік.

У новому навчальному році першотравенські учні харчуватимуться у школах за новою системою аутсорсингу. Міський голова Оксана Вінницька побувала у школі № 1 аби перевірити якість обідів, запропонованих учням. Меню для школярів відповідає необхідним нормам, а головне прийшлося до душі самим дітям. Тож, сподіваємося, що у новому навчальному році харчування у школах стане ще більш якісним та збалансованим.

Також очільниця міста відвідала медіатеки та ресурсні кімнати, спеціально облаштовані для дітей з особливими освітніми потребами. Ці приміщення оснащені сучасною технікою та меблями. Тут діти зможуть не тільки вчитися, а й спілкуватися з однолітками і відпочивати. Наразі такі кімнати облаштовані у ЗШ №1 та ЗШ №5.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Рамка вокруг текста

Шановні першотравенці

та гості сайту!

Рада вітати вас на офіційному веб-сайті Першотравенської міської ради.

Першотравенськ – місто славної шахтарської праці, багате працьовитими людьми та трудовими досягненнями. Ми всі прагнемо бачити своє місто сучасним і процвітаючим, комфортним для всіх мешканців. Тому ми щоденно працюємо заради цієї мети. Впевнена, що спільними зусиллями ми все задумане втілимо у конкретні справи на благо рідного міста.

На цьому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про діяльність міської влади, дізнаєтесь багато цікавого про місто, його мешканців та важливі події Першотравенська.

Сподіваюся, що наш сайт буде корисним для вас.

З повагою міський голова Оксана Вінницька

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини України

Новини Дніпропетровська

© 2018 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді