Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Першотравенські школярі знову сіли за парти

Фотографія

3 вересня 2018 року в школах міста Першотравенська відзначили свято Першого дзвоника. В цей день на шкільних подвір’ях лунали вітання зі справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності та побажання успіхів у новому навчальному році.

Після літніх канікул діти знову повертаються за шкільні парти, щоб поринути у світ нових знань. Це особливе свято для тих, хто цього року йде до першого класу, і тих, хто вийшов на фінішну пряму. Звучать найтепліші слова – вчителям, які дають не лише глибокі знання, а й плекають справжніх патріотів нашої держави. Це велике свято й для батьків, адже для кожного з них діти - це гордість та надія. Тож на святкові лінійки прийшли цілими родинами.

В школах пролунали перші дзвоники, запрошуючи дітей сісти за парти. В кожному класі пройшов перший патріотичний урок.

За інформацією міського відділу освіти, у 2018-2019 навчальному році в Першотравенську за шкільні парти сіли 2952 школярі, з них 317 дитини пішли в перший клас. 168 учнів навчатимуться в школах останній рік.

У новому навчальному році першотравенські учні харчуватимуться у школах за новою системою аутсорсингу. Міський голова Оксана Вінницька побувала у школі № 1 аби перевірити якість обідів, запропонованих учням. Меню для школярів відповідає необхідним нормам, а головне прийшлося до душі самим дітям. Тож, сподіваємося, що у новому навчальному році харчування у школах стане ще більш якісним та збалансованим.

Також очільниця міста відвідала медіатеки та ресурсні кімнати, спеціально облаштовані для дітей з особливими освітніми потребами. Ці приміщення оснащені сучасною технікою та меблями. Тут діти зможуть не тільки вчитися, а й спілкуватися з однолітками і відпочивати. Наразі такі кімнати облаштовані у ЗШ №1 та ЗШ №5.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини Дніпропетровська

© 2020 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді