Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Відбулось засідання з підготовки міста до опалювального періоду

Фотографія

5 вересня у виконавчому комітеті відбулось засідання з питань підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери міста до осінньо-зимового періоду 2018-2019 років. Цього дня представники установ, організацій та підприємств міста доповіли про виконані заходи з підготовки до нового опалювального періоду.

Керівники приватних підприємств «Комунальщик - 1, 2, 3, 4» доповіли про підготовку до опалювального періоду житлових будинків міста. В цьому напрямку підприємствами були здійснені поточні ремонти покрівель житлових будинків; замінені аварійні ділянки теплових, водопровідних та каналізаційних мереж; виконано поточні ремонти під’їздів, скління віконних рам в під’їздах, ремонти вхідних дверей, цоколів та сходів у під’їздах тощо. За словами виконуючого обов’язки начальника управління комунального господарства та майна Сергія Сорокопудова, паспорти готовності житлових будинків вже надані до управління.

Представники бюджетних установ міста також доповіли про готовність закладів до опалювального періоду.

За словами директора міського житлово-комунального підприємства Ірини Кривенко, котельна «Південна» до опалювального періоду повністю готова. Стосовно котельні «Центральної», наразі вирішується питання щодо заміни деаератора. Вже виготовлено проект, який відправлено на експертизу. Незабаром мають розпочатися роботи з монтажу нового деаератора. Термін виконання робіт становитиме до 10 днів.

Цього дня на засіданні був присутній державний інспектор з енергетичного нагляду Павлоградського відділення інспекції Держенергонагляду в Дніпропетровській області Юрій Приходько. Він закликав керівників закладів звертатися до інспекції, яка завжди готова надати консультативну допомогу з питань енергозбереження. Також він зазначив, що в цілому місто Першотравенськ до опалювального періоду підготовлено добре.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Фотографія

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини Дніпропетровська

© 2019 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді