Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershvyk.dp.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Відбулось засідання з підготовки міста до опалювального періоду

Фотографія

5 вересня у виконавчому комітеті відбулось засідання з питань підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери міста до осінньо-зимового періоду 2018-2019 років. Цього дня представники установ, організацій та підприємств міста доповіли про виконані заходи з підготовки до нового опалювального періоду.

Керівники приватних підприємств «Комунальщик - 1, 2, 3, 4» доповіли про підготовку до опалювального періоду житлових будинків міста. В цьому напрямку підприємствами були здійснені поточні ремонти покрівель житлових будинків; замінені аварійні ділянки теплових, водопровідних та каналізаційних мереж; виконано поточні ремонти під’їздів, скління віконних рам в під’їздах, ремонти вхідних дверей, цоколів та сходів у під’їздах тощо. За словами виконуючого обов’язки начальника управління комунального господарства та майна Сергія Сорокопудова, паспорти готовності житлових будинків вже надані до управління.

Представники бюджетних установ міста також доповіли про готовність закладів до опалювального періоду.

За словами директора міського житлово-комунального підприємства Ірини Кривенко, котельна «Південна» до опалювального періоду повністю готова. Стосовно котельні «Центральної», наразі вирішується питання щодо заміни деаератора. Вже виготовлено проект, який відправлено на експертизу. Незабаром мають розпочатися роботи з монтажу нового деаератора. Термін виконання робіт становитиме до 10 днів.

Цього дня на засіданні був присутній державний інспектор з енергетичного нагляду Павлоградського відділення інспекції Держенергонагляду в Дніпропетровській області Юрій Приходько. Він закликав керівників закладів звертатися до інспекції, яка завжди готова надати консультативну допомогу з питань енергозбереження. Також він зазначив, що в цілому місто Першотравенськ до опалювального періоду підготовлено добре.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Фотографія

Рамка вокруг текста

Шановні першотравенці

та гості сайту!

Рада вітати вас на офіційному веб-сайті Першотравенської міської ради.

Першотравенськ – місто славної шахтарської праці, багате працьовитими людьми та трудовими досягненнями. Ми всі прагнемо бачити своє місто сучасним і процвітаючим, комфортним для всіх мешканців. Тому ми щоденно працюємо заради цієї мети. Впевнена, що спільними зусиллями ми все задумане втілимо у конкретні справи на благо рідного міста.

На цьому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про діяльність міської влади, дізнаєтесь багато цікавого про місто, його мешканців та важливі події Першотравенська.

Сподіваюся, що наш сайт буде корисним для вас.

З повагою міський голова Оксана Вінницька

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини України

Новини Дніпропетровська

© 2018 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді