Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Майданчик «Спорт для всіх» відкрив свої двері для городян

Фотографія

9 вересня в Першотравенську відбулось урочисте відкриття універсального спортивно-оздоровчого майданчика «Спорт для всіх», розташованого на вул. Пушкіна, 7 (поряд з шахтарськими гуртожитками). Проект реалізовано в рамках конкурсу «Громада своїми руками» спільно міською радою і компанією ДТЕК. Його загальна вартість склала понад 2 млн грн. Будівельні роботи виконані за кошти компанії ДТЕК, а спортивне обладнання придбано за рахунок міського бюджету.

В цей день на урочисте відкриття майданчику завітали міський голова Оксана Вінницька, генеральний директор ПАТ «ДТЕК «Павлоградвугілля» Сергій Воронін, депутати міської ради, представники компанії ДТЕК та спортивна громадськість Першотравенська.

Очільниця міста привітала всіх присутніх з відкриттям цього сучасного та дуже корисного для городян об’єкта.

- Я дуже рада, що в нашому місті народилася та реалізована така чудова ідея великого гранту в рамках конкурсу «Громада своїми руками». Хочу висловити слова вдячності ініціативній групі громадян та компанії ДТЕК. Це чудово, що нам вдалося разом реанімувати покинуте місце. Колись тут був спортивний майданчик, але з часом він вщент зруйнувався. А завдяки небайдужим активним людям сьогодні ми відкриваємо на цьому місці багатофункціональний спортивний майданчик, - зазначила Оксана Рудольфівна.

Сергій Воронін також привітав першотравенців з таким чудовим надбанням. Він подякував міській владі, ініціативним громадянам та шахтарям, які своєю важкою працею формують бюджет міста, за плідну роботу. Також він зазначив, що ефективна співпраця влади, бізнесу та громадськості завжди веде до успіху та сприяє розвитку і розбудові міста.

Першотравенська молодь із нетерпінням чекала на відкриття майданчика, тому, не зволікаючи, взялася випробовувати нове спорядження. І, звісно ж, всі спортивні зони прийшлися спортсменам до душі. Адже тут і комбінований майданчик для баскетболу та волейболу, і спортивний майданчик з тренажерами, а також майданчик для скейтбордингу і тенісний корт. Тож, заняття до душі тут зможуть знайти і діти, і дорослі.

Майданчик працюватиме щодня з 07.00 до 21.00 год. З 15.00 до 18.00 год. тут проходитимуть заняття спортивних секцій дитячо-юнацької спортивної школи «Шахтар».

Запрошуємо всіх городян долучатися до здорового способу життя та зміцнювати своє здоров’я на спортивному майданчику «Спорт для всіх».

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини Дніпропетровська

© 2019 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді