Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Енергія Першотравенська в його мешканцях

Фотографія

9 вересня у Першотравенську пройшов фестиваль «City Energy», організований компанією ДТЕК та міською радою. Тож містяни, які долучились до фестивалю, провели свій вихідний день цікаво та емоційно. Розпочався фестиваль у парку «Любава» та закінчився на міській площі виступом гурту «Анестезія» і дискотекою.

Учасників фестивалю привітали міський голова Першотравенська Оксана Вінницька та генеральний директор ТОВ «ДТЕК Павлоградвугілля» Сергій Воронін. Зокрема, вони зазначили, що міста Західного Донбасу розвиваються завдяки взаємодії бізнесу і влади, децентралізації, нелегкій праці шахтарів та активності громади.

У міському парку на вул. Молодіжній місцеві спортсмени та артисти показали відпочиваючим свої вміння та таланти, які наполегливо удосконалюють у ДЮСШ, спортивних та танцювальних клубах, у студіях та гуртках будинків культури, ЦДТ «Надія». Залучені організаторами фестивалю умільці народної творчості та першотравенські майстри навчали бажаючих робити глечики з глини, ляльки-мотанки, прикраси з бісеру, малювати картини тощо. Дітлахів на фестивалі навчили виготовляти карамелі в домашніх умовах, а у локації «фотозона» першотравенці зробили безліч знімків на згадку про цей чудовий день. Особливо всім прийшлось до душі запальне шоу барабанів руху "Етнодрайв". У «барабанному колі» на 40 ударних інструментах навчались грі першотравенці різного віку. А ще на фестивалі «Енергія міста» можна було постріляти зі справжнього лука, пограти у шашки та шахи, скуштувати козацького кулешу, узвару та інших смачних страв і смаколиків.

«Родзинкою» фестивалю стала гра «Енергія міста» як символ спільної енергії першотравенців, завдяки якій живе і розвивається шахтарське місто. Команди старшокласників міських шкіл, дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей пройшли п`ять спортивних та три творчих локації, зібравши віртуальні лампочки, які потім поєднались в одній великій. Від неї увечері на міській площі символічно запалили світлодіодну гірлянду «Першотравенськ – ДТЕК».

Гарним завершенням фестивалю став виступ групи «Анестезія» (м. Дніпро) та молодіжна дискотека.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини Дніпропетровська

© 2019 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді