Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Енергія Першотравенська в його мешканцях

Фотографія

9 вересня у Першотравенську пройшов фестиваль «City Energy», організований компанією ДТЕК та міською радою. Тож містяни, які долучились до фестивалю, провели свій вихідний день цікаво та емоційно. Розпочався фестиваль у парку «Любава» та закінчився на міській площі виступом гурту «Анестезія» і дискотекою.

Учасників фестивалю привітали міський голова Першотравенська Оксана Вінницька та генеральний директор ТОВ «ДТЕК Павлоградвугілля» Сергій Воронін. Зокрема, вони зазначили, що міста Західного Донбасу розвиваються завдяки взаємодії бізнесу і влади, децентралізації, нелегкій праці шахтарів та активності громади.

У міському парку на вул. Молодіжній місцеві спортсмени та артисти показали відпочиваючим свої вміння та таланти, які наполегливо удосконалюють у ДЮСШ, спортивних та танцювальних клубах, у студіях та гуртках будинків культури, ЦДТ «Надія». Залучені організаторами фестивалю умільці народної творчості та першотравенські майстри навчали бажаючих робити глечики з глини, ляльки-мотанки, прикраси з бісеру, малювати картини тощо. Дітлахів на фестивалі навчили виготовляти карамелі в домашніх умовах, а у локації «фотозона» першотравенці зробили безліч знімків на згадку про цей чудовий день. Особливо всім прийшлось до душі запальне шоу барабанів руху "Етнодрайв". У «барабанному колі» на 40 ударних інструментах навчались грі першотравенці різного віку. А ще на фестивалі «Енергія міста» можна було постріляти зі справжнього лука, пограти у шашки та шахи, скуштувати козацького кулешу, узвару та інших смачних страв і смаколиків.

«Родзинкою» фестивалю стала гра «Енергія міста» як символ спільної енергії першотравенців, завдяки якій живе і розвивається шахтарське місто. Команди старшокласників міських шкіл, дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей пройшли п`ять спортивних та три творчих локації, зібравши віртуальні лампочки, які потім поєднались в одній великій. Від неї увечері на міській площі символічно запалили світлодіодну гірлянду «Першотравенськ – ДТЕК».

Гарним завершенням фестивалю став виступ групи «Анестезія» (м. Дніпро) та молодіжна дискотека.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Рамка вокруг текста

Шановні першотравенці

та гості сайту!

Рада вітати вас на офіційному веб-сайті Першотравенської міської ради.

Першотравенськ – місто славної шахтарської праці, багате працьовитими людьми та трудовими досягненнями. Ми всі прагнемо бачити своє місто сучасним і процвітаючим, комфортним для всіх мешканців. Тому ми щоденно працюємо заради цієї мети. Впевнена, що спільними зусиллями ми все задумане втілимо у конкретні справи на благо рідного міста.

На цьому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про діяльність міської влади, дізнаєтесь багато цікавого про місто, його мешканців та важливі події Першотравенська.

Сподіваюся, що наш сайт буде корисним для вас.

З повагою міський голова Оксана Вінницька

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини України

Новини Дніпропетровська

© 2019 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді