Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

На прийомі у міського голови

Фотографія

01 жовтня міський голова Оксана Вінницька провела черговий прийом громадян з особистих питань. Цього дня до очільниці міста звернулися 9 городян, які підняли 8 нагальних питань. Більшість звернень стосувалася сфери житлово-комунального господарства міста.

Так, мешканець будинку 4 на вул. Парковій звернувся зі скаргою, що в коморі його квартири з’явився конденсат. За словами директора ПП «Комунальщик-1» Олени Назунцевої, вирішенням цієї проблеми наразі займаються спеціалісти підприємства, вже придбані необхідні матеріали. Олена Григорівна пообіцяла, що роботи будуть виконані протягом 10 днів.

Жінка, що мешкає у будинку 13 на вул. Молодіжній, зазначила, що після виконання ремонту водопроводу в поганому стані знаходиться територія біля під’їзду. Через це мешканцям незручно проходити до своїх помешкань. Міський голова доручила виконуючому обов’язки начальника управління комунального господарства та майна Сергію Сорокопудову обстежити ділянку із залученням відповідних спеціалістів і вжити необхідних заходів задля усунення незручностей.

Також звернулася мешканка приватного сектору на вул. Шахтарської Слави з проханням прийняття на баланс Першотравенського МЖКП ділянки каналізаційних мереж. За словами жінки, каналізація постійно засмічується і прочищати її мешканцям доводиться за власний рахунок. Комунальним службам було доручено знайти причину, що сприяє засміченню каналізації, та усунути її. Крім того, відповідним спеціалістам доручили обстежити вищезазначену ділянку мереж з метою виготовлення проектної документації, яка необхідна для прийняття об’єкту на баланс житлово-комунального підприємства.

Цього дня до міського голови звернувся приватний підприємець, який нещодавно збудував туалет в районі автостанції. Він зазначив, що стикнувся з певними складнощами. Громадяни вимагають безкоштовного відвідування туалету при наявності білету. За словами підприємця, така норма розповсюджується на туалети, що належать автостанції. В цьому ж випадку, можливий варіант, щоб автостанція компенсувала підприємцю такі витрати на умовах договору. Але вирішити це питання з керівництвом автостанції підприємцю не вдалося. Міський голова зазначила, що до керівництва автостанції буде направлено звернення стосовно вирішення цього питання. У разі необхідності будуть проведені особисті зустрічі. Крім того, підприємець вважає за доцільне встановити огорожу. Міський голова пообіцяла питання стосовно виділення земельної ділянки під огорожу внести на розгляд міської ради.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Фотографія

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини Дніпропетровська

© 2019 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді