Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Учитель - добра і розуму повелитель

Фотографія

04 жовтня, напередодні Дня працівників освіти,в Будинку культури «Шахтар» дляпрацівників освітніх закладів міста відбувся урочистий захід.Міський голова Оксана Вінницька привіталаосвітян Першотравенська, а також ветеранів цієї галузі з професійним святом та щиро подякувала їм за нелегку працю і відданість професії.

- Шановні колеги, професія вчителя - це та професія, яка буде потрібна завжди. Ви - люди, які формують духовний потенціал і майбутнє будь-якої держави. І та держава, керівники якої це розуміють, завжди успішна. Приємно відзначити, що в цьому році Президент та Уряд України приділили особливу увагу освітній сфері. Цьогоріч Дніпропетровська область отримала 100 млн грн на розвиток освіти. Завдяки цьому в нашому місті з’явилися чудові класи Нової української школи, медіатеки, ресурсні кімнати, інклюзивно-ресурсний центр. Не відстає і обласна державна адміністрація. За ініціативою губернатора наше місто увійшло в сімку міст області, в яких створено сучасні школи робототехніки. Звісно ж, і міська рада цьогоріч в пріоритеті обрала сферу освіти. Ми, нарешті, відремонтували аварійні покрівлі шкіл № 3 та 5, на що спрямовано 2млн грн. Більше 3 млн грн було направлено на придбання товарів першої необхідності та обладнання для установ освіти міста. 1,5 млн грн було спрямовано на поточні ремонти закладів. Майже 4 млнгрнвиділено на те, щоб зберегти мережу класів. Адже за даними області, у нас мало бути 108 класів, а наразі функціонують 122. Ми робимо все можливе для того, щоб освіта в місті розвивалась. У нас багато спільних проектів та планів на майбутнє. Дорогі педагоги, сьогодні хочу побажати вам та вашим сім’ям міцного здоров’я, благополуччя, мирного неба, успішних учнів і вдячних батьків. Зі святом вас!, - зазначила очільниця міста у своєму виступі.

Очільниця міста вручила нагороди кращим фахівцям освітньої сфери.

Нагрудним знаком Міністерства освіти і науки України «Відмінник освіти» нагороджено Валентину Гудзь - виконуючу обов’язки директора комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр».

Подякою Міністерства освіти і науки України нагороджено Тетяну Сапожнікову - вчителя української мови і літератури Першотравенської загальноосвітньої школи № 2.

Щорічну обласну педагогічну премію у розмірі 6 тис. грн було вручено Ліні Щербині - вчителю української мови і літератури Першотравенської загальноосвітньої школи № 4. За багаторічну самовіддану працю, високий професіоналізм, активне впровадження в навчально-виховний процес передового педагогічного досвіду та вагомий внесок у виховання підростаючого покоління Грамотою виконавчого комітету Першотравенської міської ради нагороджено Горбунову Аллу - вчителя української мови та літератури ЗШ № 5;Кондратюк Ольгу - вчителя хімії ЗШ № 1;Косякову Ларису - вихователя КДНЗ «Попелюшка»; Кібальнікова Максима - вчителя трудового навчання ЗШ № 1;Локтєву Наталю - викладача школи естетичного виховання;Лукащук Людмилу - вихователя КДНЗ «Дзвіночок»; Максимову Олену - вчителя початкових класів ЗШ № 4; Пономаренко Тетяну - вчителя початкових класів ЗШ № 2;Прилуцьку Надію - викладача предметів електротехнічних дисциплін Першотравенського гірничого ліцею; Удоденка Олександра - вчителя фізичної культури ЗШ № 3; Фролова Олексія - вчителя предмету «Захист Вітчизни» ЗШ № 3.

Подякою міського голови нагороджено Горобець Наталю - вихователя КДНЗ «Берізка»; Дресь Тетяну - практичного психолога ЗШ № 3; Іванову Інну - заступника директора з навчально-виховної роботи ЗШ № 2; Кирилову Ольгу - вихователя-методиста КДНЗ «Казка»; Корнієнко Юлію - вихователя КДНЗ «Білочка»; Мамай Тетяну - вихователя КДНЗ «Калинка»; Мокренко Оксану - вихователя КДНЗ «Черемшина»; Піхотіну Тамару - вчителя англійської мови ЗШ № 4; Слоньову Ларису - старшого майстра Першотравенського гірничого ліцею;Федорченко Ірину- вчителя початкових класів Першотравенськоїшколи-інтернату; Чаус Людмилу - заступника директора з навчально-виховної роботи ЗШ № 5; Шнейдер Світлану - керівника гуртка «Творче об’єднання «Джерельце» Центру дитячої творчості «Надія».

Багато теплих слів та найкращих побажань педагогам висловиливиконуюча обов’язкиначальника міського відділу освіти Світлана Сучкова та голова профспілки вчителів Віра Черкашина. Вони також подякували вчителям за самовідданість і напружену працю, побажали колегам творчої наснаги, здібних учнів та гарного святкового настрою.

Цього дня на адресу представників нелегкої, почесної та жертовної праці, які дають старт у житті кожній людині, прозвучало чимало слів подяки і захоплення. А подарунком їм стала святкова концертна програма у виконанні артистів Будинку культури «Шахтар».Гарного настрою винуватцям свята додав несподіваний креативний виступ колег-педагогів школи № 4.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини Дніпропетровська

© 2019 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді