Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Виконкомом прийнято рішення про початок опалювального періоду

Фотографія

10 жовтня під головуванням міського голови Оксани Вінницької відбулось засідання виконавчого комітету Першотравенської міської ради. Цього дня члени виконкому розглянули 15 нагальних питань.

На початку засідання було прийнято рішення про початок опалювального періоду 2018-2019 років в місті Першотравенську. Відповідно до прийнятого рішення, опалювальний сезон розпочнеться з 15 жовтня 2018 року о 00.00 год. при умові зменшення середньодобової температури зовнішнього повітря нижче +8°С протягом трьох діб та закінчиться 15 квітня 2019 року, враховуючи погодні умови.

Керівники комунальних підприємств міста поінформували про повну готовність до нового опалювального періоду. Цьогоріч на заходи з підготовки міста до осінньо-зимового періоду було спрямовано 2,8 млн грн. Всі необхідні заходи виконані в повному обсязі. Тож опалювальний період в Першотравенську розпочнеться вчасно та має проходити безперебійно.

Першотравенським МЖКП ведеться робота з боржниками

Директор міського житлово-комунального підприємства Ірина Кривенко доповіла про роботу зі стягнення заборгованості за спожиті житлово-комунальні послуги з населення та суб´єктів господарювання усіх форм власності за 8 місяців 2018 року. За її словами, загальний обсяг дебіторської заборгованості становить 18,7 млн грн, з них заборгованість юридичних осіб - 3,2 млн грн, фізичних осіб - 15,5 млн грн.

За звітний період відділом правового забезпечення МЖКП до міського суду було подано 31 позовну заяву на загальну суму 571 тис. грн. До господарського суду Дніпропетровської області подано 5 заяв на суму 53 тис. грн. Наразі два позови на суму 28 тис. грн задоволено на користь підприємства.

За раніше поданими заявами на користь Першотравенського МЖКП міським судом винесено 8 рішень про стягнення заборгованості на суму 252 тис. грн. Всі виконавчі документи за цими рішеннями подані до Першотравенського відділу державної виконавчої служби для примусового виконання. Загалом на виконанні у відділі ДВС перебуває 132 виконавчих документи на суму 2,2 млн грн. Протягом 8-ми місяців поточного року Державною виконавчою службою було частково стягнуто заборгованість з населення в сумі 99 тис. грн.

Відділом правового забезпечення МЖКП ведеться робота з досудового стягнення заборгованості з населення. Вимоги до боржників пред’являються шляхом письмового повідомлення, яке доставляється за місцем проживання. Було пред’явлено вимог на суму 11,5 млн грн до боржників, які мають заборгованість понад 3 місяці. В результаті такої роботи за 8 місяців поточного року було відшкодовано заборгованість у сумі 3,9 млн грн.

Протягом звітного періоду укладено 95 договорів реструктуризації заборгованості на суму 427 тис. грн. За договорами реструктуризації надійшло 376,5 тис. грн.

До суб'єктів підприємницької діяльності було пред'явлено 111 претензій про невиконання умов договорів на суму 832 тис. грн, відшкодовано 409 тис. грн.

За результатами претензійно-позовної роботи за 8 місяців 2018 року на рахунок підприємства надійшли кошти в сумі 4,8 млн грн, в тому числі: 3,9 млн грн - погашення заборгованості населенням; 409 тис. грн - погашення претензій від юридичних осіб; 376,5 тис. грн - погашення боргу за договорами реструктуризації; 99 тис. грн - від примусового виконання рішень суду державною виконавчою службою.

Виконання міської програми «Молодь Першотравенська»

Про підсумки виконання міської цільової соціальної програми «Молодь Першотравенська на 2012-2021 роки» за 9 місяців 2018 року доповіла виконуюча обов’язки начальника міського відділу з питань молоді та спорту Надія Кокора. Вона зазначила, що на реалізацію заходів програми в поточному році з міського бюджету було виділено 50 тис. грн. У рамках програми в місті був проведений 21 захід, спрямований на утвердження патріотизму, духовності, створення умов для інтелектуального самовдосконалення, пропаганди здорового способу життя, правової освіти молоді.

У спортивних заходах різного рівня молодь міста виборола більше 60 призових місць. Так, юнаки та дівчата стали золотими, срібними, бронзовими призерами чемпіонату області та чемпіонату України з пауерліфтингу. В квітні юнаки нашого міста стали переможцями і срібними призерами чемпіонату України з військово-спортивних багатоборств. Дівчата-боксери на ІІІ відкритому міжнародному турнірі «Кубок Карпат» посіли ІІІ місце в своїй ваговій категорії.

У лютому наша молодь відвідала внутрішню експозицію «Громадянський подвиг жителів Дніпропетровщини» історичного музею імені Д.Я. Яворницького. На організацію поїздки було використано 6,5 тис. грн.

Традиційною стала зустріч учасників бойових дій з молоддю «Зв'язок поколінь» з нагоди Дня пом’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Так, 4 травня 40 юнаків та дівчат в приміщенні Ради ветеранів війни і праці привітали ветеранів та поспілкувались з учасниками бойових дій.

28 квітня з нагоди Всесвітнього дня здоров’я проведено велопробіг «Молодь за здоровий спосіб життя». У заході взяли участь більше 50 представників учнівської та робітничої молоді. Така акція успішно проводиться третій рік поспіль.

У травні 2018 року у відбірковому турі обласного дитячо-юнацького фестивалю «Z_ефір» юні таланти Першотравенська вибороли 17 призових місць. Абсолютну перемогу в цьому заході отримали двоє юних талантів нашого міста.

До Дня молоді відбулось урочисте нагородження кращої молоді міста. Міськими нагородами та подарунками за активну громадянську позицію і внесок у розвиток молодіжної сфери були відзначені 25 юнаків та дівчат. На проведення заходу з міського бюджету було направлено 5,1 тис. грн.

23 серпня понад 100 представників молоді взяли участь у патріотичному велопробізі до Дня Державного Прапора та Дня незалежності України. Захід завершився у міському парку святковим концертом молодіжних рок-гурів «NoName» та «Outlaw», привітанням від спортивної молоді СЦ «Тайсон» та частуванням українським кулешем і чаєм.

У Першотравенську вже стає традиційним проведення фестивалів із широким залученням молоді. 9 вересня з нагоди Дня фізичної фізкультури і спорту відбувся фестиваль «СITY ЕNERGY», в якому активну участь взяла молодь міста. Так, 25 волонтерів та представників учнівської молоді допомагали облаштовувати локації фестивалю, проводили інформаційну роботу. Юнаки та дівчата були безпосередніми учасниками гри «Енергія міста», спортивного флешмобу, показових виступів спортсменів, творчих виступів. Загалом в заходах фестивалю взяло участь понад 250 молодих людей.

Протягом року до державних свят проводилися численні зустрічі, засідання та інші заходи за участю міської молоді. Крім того, багато заходів для молоді були проведені спільно з міським відділом освіти, відділом економіки та торгівлі, Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Будьте пильними, щоб уникнути травматизму

Начальник управління праці та соціального захисту населення Сергій Яковіненко поінформував про стан травматизму невиробничого характеру в м. Першотравенську за 9 місяців 2018 року. За його словам, у звітному періоді зареєстровано 1069 випадків травм невиробничого характеру. В порівнянні з аналогічним періодом 2017 року кількість травм збільшилась на 256 випадків, що складає 31,4 %. Рівень звернень за наданням першої медичної допомоги, як пояснив Сергій Олексійович, суттєво збільшився за рахунок звернень жителів Петропавлівської та Миколаївської громад, внутрішньо переміщених осіб, парафіян РО «РГХЦ «Нове покоління», учнів «Біблійної школи».

Найбільш поширеними причинами побутового травматизму серед дорослих доповідач назвав падіння - 655 випадків, що на 139 випадків більше ніж у минулому році; ДТП - 7, показники збільшилися на 3 випадки; напади з метою вбивства чи нанесення ушкоджень - 37, показники зменшилися на 2 випадки; випадкова дія неживих механічних сил - 234, що на 45 більше ніж у минулому році.

Відмічається збільшення нещасних випадків, які сталися серед дітей та підлітків. Всього зареєстровано 134 випадки. У порівнянні з минулим роком відбулося зростання дитячого травматизму на 51 випадок. Основні причини травм у дітей та підлітків: падіння - 70, що на 22 випадки більше ніж в минулому році; випадкова дія неживих механічних сил - 36, що на 13 випадків більше ніж торік.

Аналіз обставин, за яких відбулись нещасні випадки, вказує, що основними причинами травмування є особиста необережність людей та пряма зневага до свого здоров’я і життя. Основою профілактики травматизму є з'ясування причин, обставин і умов походження нещасного випадку. Управлінням праці проводиться постійна робота з розслідування травм невиробничого характеру.

Діти пільгових категорій оздоровлюються за бюджетні кошти

Також цього дня присутні заслухали інформацію про підсумки виконання міської програми оздоровлення та відпочинку дітей м. Першотравенська за 9 місяців 2018 року. На виконання заходів цієї програми з 29 травня до 15 червня на базі 5 загальноосвітніх шкіл була організована робота пришкільних таборів відпочинку з денним перебуванням. Було охоплено відпочинком 430 дітей. Для 86 дітей з числа соціально незахищених категорій в таборах забезпечили пільгове харчування. Пришкільні табори відпочинку були в повній мірі укомплектовані педагогічними, технічними та медичними кадрами. Забезпечено дотримання належного догляду за дітьми, режиму харчування, прогулянок, а також відповідну виховну та фізкультурно-спортивну роботу.

35 дітей соціально незахищених категорій влітку оздоровилися в дитячому таборі «Мрія», на що спрямовано 394 тис. грн з бюджету міста.

72 дитини оздоровлено за кошти обласного та державного бюджетів. До дитячого оздоровчого центру соціальної реабілітації санаторного типу «Перлина Придніпров’я» було направлено 47 дітей, з них: 19 дітей з багатодітних сімей, 2 дитини - відмінники навчання, 5 дітей, батьки яких є учасниками бойових дій, 3 дитини, які знаходяться на диспансерному обліку, 1 дитина з особливими потребами та 17 талановитих та обдарованих дітей. До міжнародного дитячого центру «Артек» було направлено 10 дітей, з них: 2 дитини, які позбавлені батьківського піклування, 2 дитини з малозабезпечених сімей, 4 дитини з багатодітних родин та 2 дитини з особливими потребами.

До українського дитячого центру «Молода Гвардія» було направлено 8 дітей, з них: 3 дитини з малозабезпечених сімей, 1 дитина, як внутрішньо переміщена особа, 2 дитини з багатодітних родин, 1 дитина з особливими потребами та 1 дитина, яка знаходиться на диспансерному обліку.

Окрім цього, 6 дітей, з яких 2 дитини з малозабезпечених сімей, 2 - з багатодітних родин та 2 дитини, батьки яких є учасниками бойових дій, були направлені на оздоровлення за кошти обласного бюджету до дитячого спортивно-оздоровчого комплексу «Чемпіон».

Спостерігається погіршення стану здоров’я населення міста

Про підсумки виконання міської програми «Здоров’я населення Першотравенська» доповіла головний лікар міського центру первинної медико-санітарної допомоги Любов Ровенчук. За її словами, в місті відбувається погіршення стану здоров’я населення з підвищенням в усіх вікових групах рівнів захворюваності і поширення хвороб, зокрема хвороби системи кровообігу, злоякісні новоутворення, цукровий діабет. На хронічну патологію страждають 60% дорослого та майже 20% дитячого населення. Для боротьби з онкологічними захворюваннями з початку року було використано 24 тис. грн, на пільгові рецепти для онкохворих - 18 тис. грн.

Викликає занепокоєння тенденція щодо погіршення стану здоров’я молоді, збільшення частоти соціально небезпечних хвороб, у тому числі туберкульозу та ВІЛ/СНІД тощо. Для запобігання розповсюдженості інфекційних соціально небезпечних хвороб у 2018 році було спрямовано 207 тис. грн на придбання туберкуліну та дезінфікуючих засобів.

Для забезпечення щорічного проведення передсезонної імунопрофілактики грипу в групах ризику було заплановано придбання вакцини проти грипу восени 2018 року на суму 25 тис. грн.

Для забезпечення умов безпечного материнства, здорового дитинства та збереження репродуктивного здоров’я населення було закуплено молочні суміші для дітей, народжених від ВІЛ-інфікованих матерів, лікувальне харчування для дитини, хворої на фенілкетонурію, та забезпечено пільговими рецептами дітей-інвалідів на загальну суму 219 тис. грн.

У напрямі щодо соціального захисту населення було придбано реактиви на суму 60 тис. грн та забезпечено безоплатними рецептами пільгові категорії населення на суму 191 тис. грн.

В місті на обліку перебувають 2 особи з пересадженими органами. З метою їх забезпечення імуносупресивними ліками в 2018 році використано 140 тис. грн.

Впровадження цієї програми в 2018 році дало можливість поліпшити стан здоров’я населення, задовольнило потреби в ефективній, якісній і доступній медико-санітарній допомозі, забезпечило безкоштовними медикаментами та лікувальними методиками певні категорії хворих у загрозливих для життя та здоров’я станах.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Фотографія

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини Дніпропетровська

© 2019 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді