Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Буревій зламав дерева на вулиці Ювілейній

Фотографія

Вранці 24 жовтня в місті розгулялася негода з дощем та сильним вітром. В результаті буревію було зламано дві старі деревини біля будинків 9 та 13 на вулиці Ювілейній.

Від наслідків негоди постраждали два мешканці міста. Громадянам надали першу медичну допомогу, наразі їх здоров’ю нічого не загрожує.

Цей прикрий випадок ще раз доводить необхідність обрізки та видалення старих аварійних дерев. Міською владою вже другий рік поспіль ведеться робота в цьому напрямку, але дерев, що можуть бути небезпечними для городян, залишається ще достатньо. Тож, такі роботи будуть виконуватися і надалі.

В той же час здійснюються заходи з відновлення зелених насаджень на території міста. Так, нещодавно на вул. Чайковського було висаджено 30 берез. Торік у зеленій зоні біля ЗШ № 5 та на вул. Молодіжній було висаджено 150 дерев.

Довідково:

Протягом 2018 року до виконавчого комітету Першотравенської міської ради надійшло 42 звернення щодо санітарної обрізки та видалення дерев, з них: 27 - письмові заяви від мешканців міста, 2 - звернення на «Гарячу лінію голови ОДА», 13 - звернення від організацій та підприємств міста. Наразі 65% доручень вже виконано, решту - включено до плану виконання робіт.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Фотографія

Рамка вокруг текста

Шановні першотравенці

та гості сайту!

Рада вітати вас на офіційному веб-сайті Першотравенської міської ради.

Першотравенськ – місто славної шахтарської праці, багате працьовитими людьми та трудовими досягненнями. Ми всі прагнемо бачити своє місто сучасним і процвітаючим, комфортним для всіх мешканців. Тому ми щоденно працюємо заради цієї мети. Впевнена, що спільними зусиллями ми все задумане втілимо у конкретні справи на благо рідного міста.

На цьому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про діяльність міської влади, дізнаєтесь багато цікавого про місто, його мешканців та важливі події Першотравенська.

Сподіваюся, що наш сайт буде корисним для вас.

З повагою міський голова Оксана Вінницька

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини України

Новини Дніпропетровська

© 2019 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді