Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Ветерани знову відпочивають у санаторії «Сонячний»

Фотографія

22 жовтня ще одна група ветеранів праці з Першотравенська відправилась до санаторію «Сонячний». Цієї осені мерія і управління праці та соцзахисту населення вже вдруге організували поїздку пенсіонерів до оздоровчого закладу. Так, на початку жовтня у «Сонячному» оздоровились 17 членів міської Ради ветеранів війни і праці, на що з міського бюджету було спрямовано 90 тис.грн. А цього разу 25 путівок придбані за кошти зфонду депутата обласної ради Сергія Риженка, який постійно піклується про здоров’я мешканців шахтарського міста. Цьогоріч головний лікар обласної клінічної лікарні імені І.І.Мечникова організував для першотравенців пільгових категорій комплексні медичні огляди - для учасників АТО, ветеранів Другої світової війни та ветеранів праці, чорнобильців, афганців, батьків дітей-інвалідів, шахтарів-регресників тощо. Перевезення до обласної лікарні та у санаторій оплачено за рахунок бюджетних коштів.

Санаторій «Сонячний» розташований неподалік Павлограда серед соснового лісу. Заклад користується попитом серед населення та славиться високим рівнем обслуговування навіть поза межами Дніпропетровщини. Тут, у прекрасних умовах та під наглядом лікарів протягом 10 днів відпочиватимуть 25 першотравенських педагогів та медпрацівників, які багато років працювали у важливих сферах життєдіяльності міста.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Рамка вокруг текста

Шановні першотравенці

та гості сайту!

Рада вітати вас на офіційному веб-сайті Першотравенської міської ради.

Першотравенськ – місто славної шахтарської праці, багате працьовитими людьми та трудовими досягненнями. Ми всі прагнемо бачити своє місто сучасним і процвітаючим, комфортним для всіх мешканців. Тому ми щоденно працюємо заради цієї мети. Впевнена, що спільними зусиллями ми все задумане втілимо у конкретні справи на благо рідного міста.

На цьому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про діяльність міської влади, дізнаєтесь багато цікавого про місто, його мешканців та важливі події Першотравенська.

Сподіваюся, що наш сайт буде корисним для вас.

З повагою міський голова Оксана Вінницька

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини України

Новини Дніпропетровська

© 2019 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді