Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Принести якомога більше користі рідному місту…

Фотографія

«Саме у цьому полягає головна мета роботи міського голови…», - так висловилась одна з 26 учасників конкурсу «Я - маленький мер» школярка Акімова Каріна, презентуючи свій проект на конкурсному відборі, який нещодавно пройшов у виконавчому комітеті Першотравенської міської ради.

Конкурс стартував у серпні за ініціативи Оксани Рудольфівни Вінницької, яка майбутнє міста бачить за небайдужою і цілеспрямованою молоддю, за бажанням наполегливо працювати та позбавлятись застарілих стереотипів, кардинально змінювати відношення мешканців Першотравенська до матеріальних цінностей усієї громади та суспільного життя.

24 та 25 жовтня молодші школярі та учні старших класів презентували конкурсні проекти щодо власного бачення розвитку Першотравеньска, покращення умов проживання в невеличкому шахтарському місті та вирішення нагальних проблем. Готувалися конкурсанти заздалегідь і, напевно, з допомогою дорослих, які також прийшли підтримати юних претендентів на звання маленького мера.

Презентації були дуже цікавими, мали певні підходи до реалізації проектів щодо благоустрою території рідного міста, будівництва кінотеатрів, басейнів, фонтанів, ковзанок, скейтбордингових майданчиків, пандусів у школах для дітей з особливими потребами, облаштування молодіжних центрів для культурного та інтелектуального саморозвитку, закладів для профорієнтації молоді тощо. У презентаціях старшокласників було більше бачення щодо вирішення проблемних питань, як-то будівництво притулку для бродячих тварин, облаштування банкоматів щодо утилізації скляних та пластикових пляшок, забезпечення населення якісною питною водою та будівництва нових очисних споруд, збереження навколишнього середовища тощо.

У віковій групі від 8 до 12 років за звання маленького мера змагались 15 школярів, а в категорії 13-16 років - 11 конкурсантів. Наразі конкурсна комісія, до якої увійшли представники органів місцевого самоврядування, міського відділу освіти та представники батьківських комітетів, визначає, хто із дітей став переможцем конкурсу. Переможцями стануть двоє школярів з обох вікових категорій. «Маленькі мери» проведуть один робочий день разом з міським головою Оксаною Вінницькою. Діти візьмуть учать у запланованих на цей день заходах, познайомляться з роботою виконавчих органів Першотравенської міської ради, отримають відповіді на питання щодо життєдіяльності міста та нададуть свої пропозиції щодо перспектив подальшого розвитку Першотравенська.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини Дніпропетровська

© 2019 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді