Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Ще двом дітям-сиротам надано соціальне житло

Фотографія

29 жовтня під головуванням очільниці міста Оксани Вінницької відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Першотравенської міської ради. На засіданні члени виконкому розглянули 11нагальних питань.

На початку засідання виконкомом були визначені кандидатури для нагородження Грамотою виконавчого комітету Першотравенської міської ради до Дня працівника соціальної сфери.

Цього дня були прийняті рішення про надання соціального житла двом особам з числа дітей, позбавлених батьківського піклування. Квартири були придбані за державні кошти в рамках співпраці керівництва міста з обласною державною адміністрацією щодо забезпечення соціальним житлом дітей-сиріт. Загалом за цією програмою в Першотравенську придбано та розподілено 7 квартир. Робота в цьому напрямку буде продовжуватися і надалі.

Крім того, було надано дозвіл на улаштування огорожі біля громадської вбиральні на вул. Молодіжній. Приватний підприємець, що збудував туалет біля міської автостанції, звернувся із заявою щодо необхідності огородити споруду, адже деякі громадяни використовують у якості туалету територію біля будівлі. Встановлення огорожі сприятиме забезпеченню порядку на цій ділянці.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Рамка вокруг текста

Шановні першотравенці

та гості сайту!

Рада вітати вас на офіційному веб-сайті Першотравенської міської ради.

Першотравенськ – місто славної шахтарської праці, багате працьовитими людьми та трудовими досягненнями. Ми всі прагнемо бачити своє місто сучасним і процвітаючим, комфортним для всіх мешканців. Тому ми щоденно працюємо заради цієї мети. Впевнена, що спільними зусиллями ми все задумане втілимо у конкретні справи на благо рідного міста.

На цьому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про діяльність міської влади, дізнаєтесь багато цікавого про місто, його мешканців та важливі події Першотравенська.

Сподіваюся, що наш сайт буде корисним для вас.

З повагою міський голова Оксана Вінницька

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини України

Новини Дніпропетровська

© 2019 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді