Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Коли життя стає кращим

Фотографія

30 жовтня в місті відкрилось ще 3 об’єкти, реалізовані містянами в рамках конкурсу міні-грантів «Громада своїми руками - 2018», який з 2013 року проводиться за фінансової підтримки ДТЕК.Останні рокиміська влада також спрямовує кошти до фонду конкурсу, що дає можливість реалізувати удвічі більше проектів.

У комунальному дитячому навчальному закладі «Білочка» ініціативна група батьків та працівників (керівник - Салій Андрій) створила сучасний майданчикдля занять фізичною культурою і активного проведення дозвілля дітей.Дорослі доклали чимало зусиль, аби проект реалізувався якнайкраще. 55 тис.грн гранту та 10 тис. грн власних внесківзабезпечили облаштування яскравого майданчикаі принесли радість дітям. Це саме те, чого не вистачало на подвір’ї дитсадка. Тепер малюки займатимуться фізкультурою ще з більшим задоволенням на штучній травичці.

«Зберігши тепло-збережеш здоров`я»- під такою назвою реалізувала енергозберігаючий проект ініціативна група в КДНЗ« Калинка»(керівник -Тельнова Лариса). Тут облаштували центральний вхід убудівлю закладу: замінили вхідні двері, виклали декоративною плиткою східці, встановили енергозберігаючі лампи з датчиками руху. Також на всій будівлі встановили вуличні світильники з енергозберігаючими лампами, що вже зменшує витрати електроенергії. До коштів гранту ініціативною групою добавлено понад 17 тис. грн.

Для вихованців дитсадка «Берізка» дорослі (керівник ініціативної групи- Алєєва Юлія) відремонтували та обладнали тренажерну залу, де відтепер також займатимуться спортом дітки з особливими потребами. В залі встановлено трансформер «Ліана», модуль-доріжку, тренажерний трамплін, придбано мати, модульний килимок «топ-топ», доріжку з камінчиками, встановлено нові вікна та двері. Чудовий проект обійшовся ініціативній групі у понад 70 тис.грн, у тому числі 55 тис.грн – кошти гранту, 10 – власні внески, а також виконані ініціативною групою роботи.

Довідково:Цьогоріч в Першотравенську реалізується 22 проекти.Окрім коштів ДТЕК на проекти також спрямовуються кошти з міського бюджету. Як і минулого року, з бюджету громади до фонду Конкурсу спрямовано півмільйона гривень та 700 тис грн.надано енергетичною компанією. Щороку кількість заявок на участь у конкурсі «Громада своїми руками» збільшується, що свідчить про популярність конкурсу та зростаючу активність громадян.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Фотографія

Рамка вокруг текста

Шановні першотравенці

та гості сайту!

Рада вітати вас на офіційному веб-сайті Першотравенської міської ради.

Першотравенськ – місто славної шахтарської праці, багате працьовитими людьми та трудовими досягненнями. Ми всі прагнемо бачити своє місто сучасним і процвітаючим, комфортним для всіх мешканців. Тому ми щоденно працюємо заради цієї мети. Впевнена, що спільними зусиллями ми все задумане втілимо у конкретні справи на благо рідного міста.

На цьому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про діяльність міської влади, дізнаєтесь багато цікавого про місто, його мешканців та важливі події Першотравенська.

Сподіваюся, що наш сайт буде корисним для вас.

З повагою міський голова Оксана Вінницька

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини України

Новини Дніпропетровська

© 2019 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді