Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershvyk.dp.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Працівників соціальної сфери привітали зі святом

Фотографія

2 листопада працівників соціальних служб міста привітали напередодні професійного свята, яке відзначається у першу неділю листопада.

Від імені міського голови Оксани Вінницької керуючий справами виконкому Надія Гарькава висловила вдячність соціальним працівникам за сумлінну працю, за постійну турботу про пенсіонерів, ветеранів, інвалідів, дітей-сиріт, малозабезпечені сім’ї та багатодітні родини, безробітних містян. Вона зазначила, що соціальні служби переймаються проблемами людей, щодня вирішують питання тих, хто опинився у складних життєвих ситуаціях. Соціальні працівники міста забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, вирішують питання зайнятості, організації оплати праці, призначення пенсій, державних компенсацій та інших соціальних виплат.

З нагоди професійного свята Грамотою виконавчого комітету Першотравенської міської ради нагороджені Балкова Ольга, спеціаліст І категорії сектору виплат відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності Першотравенського управління праці та соціального захисту населення; Ємельянова Олександра, головний спеціаліст з юридичної та кадрової роботи УПСЗН; Ізмалкова Наталя, спеціаліст І категорії сектору виплат відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності УПСЗН; Кісліцина Марина, заступник начальника Першотравенського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян ГУ Пенсійного фонду України; Кононова Олена, заступник начальника відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 19 управління застосування пенсійного законодавства Першотравенського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян ГУ Пенсійного фонду України; Коцаренко Людмила, головний спеціаліст відділу страхових виплат та матеріального забезпечення Першотравенського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України; Круковець Ірина, провідний фахівець з питань зайнятості Першотравенської міської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості; Павловська Віра, соціальний працівник відділення соціальної допомоги вдома Першотравенського територіального центру надання соціальних послуг; Паламарчук Ольга, начальник відділу бухгалтерського обліку та фінансових питань Першотравенського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України; Савіна Олена, головний спеціаліст сектору прийняття рішень відділу прийому громадян та соціальних виплат Першотравенського управління праці та соціального захисту населення; Скарбо Валерія, спеціаліст І категорії по контролю за призначенням та виплатою пенсій Першотравенського УПСЗН; Собяніна Людмила, соціальний робітник відділення соціальної допомоги вдома Першотравенського територіального центру надання соціальних послуг.

Подяками міського голови відзначені Оверченко Оксана, провідний психолог Першотравенського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; Самарська Лариса, соціальний робітник відділення соціальної допомоги вдома Першотравенського територіального центру надання соціальних послуг, та Смолова Аліна, головний спеціаліст відділу з питань виплати пенсій № 20 управління з питань виплати пенсій Першотравенського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян ГУ Пенсійного фонду України.

У передсвятковий день педагоги та вихованці школи естетичного виховання подарували соціальним працівникам концертну програму.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Рамка вокруг текста

Шановні першотравенці

та гості сайту!

Рада вітати вас на офіційному веб-сайті Першотравенської міської ради.

Першотравенськ – місто славної шахтарської праці, багате працьовитими людьми та трудовими досягненнями. Ми всі прагнемо бачити своє місто сучасним і процвітаючим, комфортним для всіх мешканців. Тому ми щоденно працюємо заради цієї мети. Впевнена, що спільними зусиллями ми все задумане втілимо у конкретні справи на благо рідного міста.

На цьому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про діяльність міської влади, дізнаєтесь багато цікавого про місто, його мешканців та важливі події Першотравенська.

Сподіваюся, що наш сайт буде корисним для вас.

З повагою міський голова Оксана Вінницька

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини України

Новини Дніпропетровська

© 2018 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді