Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Звернення міського голови Оксани Вінницької з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю

Фотографія

Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю. На долю цих людей випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя.

Усунення бар’єрів на шляху до самореалізації осіб з особливими потребами, гарантування доступу до гідної освіти і робочих місць на сьогодні є одним із пріоритетних напрямів соціальної політики держави і нашого міста. Ми поступово намагаємося впровадити європейські стандарти життя для цієї категорії громадян, сприяти їх інтеграції у сучасне суспільство.

Цьогоріч з державного бюджету на створення ресурсних кімнат для дітей з особливими освітніми потребами, що потребують інклюзивної освіти, спрямовано 1,1 млн грн; на створення сучасних бібліотек (медіатеки) - 900 тис. грн. На облаштування інклюзивно-ресурсного центру спрямовано 993 тис. грн (200 тис. грн - кошти обласного бюджету, 793 тис. грн - міський бюджет). Діти цієї категорії також займаються у сучасній школі робототехніки, яку відкрито в місті за сприяння облдержадміністрації (2,6 млн грн).

Практика показує, що люди з особливими потребами можуть бути і стають повноцінними і високо ефективними членами суспільства, відмінними фахівцями, соціально активними і життєствердними людьми, які надихають багатьох, в тому числі і абсолютно здорових громадян. Адже ставлення до інвалідів визначає ступінь цивілізованості суспільства.

Тож хочеться побажати всім людям з обмеженими можливостями витримки, здоров’я, оптимізму, можливості втілити в реальність всі свої плани та задуми.

Оксана Вінницька, міський голова

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини Дніпропетровська

© 2019 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді