Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershvyk.dp.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Реалізація міської програми «Партнерство в ім’я розвитку»

Фотографія

Мрії збуваються

До Міжнародного дня людей з інвалідністю працівники міського Центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді спільно з громадською організацією «Суспільство батьків дітей-інвалідів «Довіра» організували розважальний захід.

2 грудня в БК «Шахтар» діткам з особливими потребами подарували концерт, провели з ними багато рухливих ігор та влаштували виставку малюнків, які вони зробили власноруч. Особливо чаруюче враження справила на дітей та дорослих казкова пісочна анімація, майстерно виконана художницею.

Присутня на заході міський голова Оксана Вінницька побажала присутнім благополуччя, терпіння, якомога більше радісних подій та запевнила, що міська влада і надалі піклуватиметься про дітей з особливими потребами та надаватиме допомогу їх родинам. Тож додому батьки та діти розходились у гарному настрої, з подарунками та вірою, що всі мрії неодмінно здійсняться, як цього чудового дня.

Довідково:

Наразі в громадській організації батьків дітей-інвалідів «Довіра» зареєстровані родини, в яких виховується 57 дітей. На обліку в управлінні праці та соціального захисту населення нараховується 102 дитини з інвалідністю, на яких виплачується щомісячна грошова державна допомога. Також виплати з держбюджету отримують непрацюючі мами, які доглядають за дітьми з інвалідністю.

Щороку в Першотравенську для дітей з особливими потребами проводиться багато заходів, які фінансуються з міського бюджету. Починаючи з вересня 2016 року, діти цієї категорії харчуються безкоштовно в школах міста, а з січня 2017 - в дитячих садочках. Цьогоріч в місті створено інклюзивно-ресурсний центр для освіти та розвитку особливих дітей, а у двох школах обладнані сучасні медіатеки та ресурсні кімнати, де у прекрасних умовах дітей цієї категорії навчають висококваліфіковані спеціалісти. Все це зроблено завдяки реформі децентралізації та впровадженню соціальної програми Марини Порошенко.

Для батьків дітей цієї категорії депутат обласної ради, головний лікар обласної клінічної лікарні ім. І.І.Мечникова Сергій Риженко періодично організовує комплексний медогляд за участю кращих фахівців лікарні.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Рамка вокруг текста

Шановні першотравенці

та гості сайту!

Рада вітати вас на офіційному веб-сайті Першотравенської міської ради.

Першотравенськ – місто славної шахтарської праці, багате працьовитими людьми та трудовими досягненнями. Ми всі прагнемо бачити своє місто сучасним і процвітаючим, комфортним для всіх мешканців. Тому ми щоденно працюємо заради цієї мети. Впевнена, що спільними зусиллями ми все задумане втілимо у конкретні справи на благо рідного міста.

На цьому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про діяльність міської влади, дізнаєтесь багато цікавого про місто, його мешканців та важливі події Першотравенська.

Сподіваюся, що наш сайт буде корисним для вас.

З повагою міський голова Оксана Вінницька

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини України

Новини Дніпропетровська

© 2018 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді