Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

На прийомі у міського голови вирішуються нагальні питання городян

Фотографія

03 грудня міський голова Оксана Вінницька провела прийом громадян з особистих питань. Цього дня до очільниці міста звернулися 17 громадян, які підняли 15 нагальних питань, з них: 8 - комунального характеру; 2 - соціальних; 2 - стосовно дотримання громадського порядку та інші.

Так, дві жінки висловили занепокоєння тим, що з нового року велика кількість городян буде звертатися до Центру надання адміністративних послуг за отриманням довідки про склад сім’ї, необхідної для оформлення компенсації за комунальні послуги. З їх слів, працівники ЦНАПу не встигатимуть обслуговувати таку велику кількість людей, що спричинятиме великі черги, оскільки раніше наданням довідок займалися ПП «Комунальщик - 1, 2, 3, 4», а тепер навантаження лягло на одну установу. Міський голова запевнила, що буде зроблено все можливе для своєчасної видачі довідок про склад сім’ї. Крім того, керуюча справами виконкому Надія Гарькава зазначила, що наразі спеціалісти з міграційної роботи виконкому працюють над наповненням електронного реєстру територіальної громади міста, який значно полегшить процедуру видачі довідок.

Мешканка будинку 33, що на вул. Шкільній, поскаржилася на те, що після ремонту покрівлі будинку, який виконувався у 2011 році, в її квартирі почалися протікання. За словами жінки, вода потрапляє у помешкання через балкон на верхньому поверсі. Вона вважає, що проблема з’явилася через те, що під час ремонту покрівлі не були зроблені водовідливи. Міський голова дала доручення начальнику управління комунального господарства та майна Сергію Сорокопудову разом з відповідними спеціалістами обстежити об’єкт та вжити необхідних заходів.

Також цього дня до очільниці міста звернулися городянки, які мешкають у буд. 6 на вул. Парковій. Вони підняли питання демонтажу резервуару, що знаходиться поруч із будинком. Жінки поскаржилися на те, що велика кількість дітей, катаючись на резервуарі, поводять себе дуже шумно та хуліганять. Трапляються випадки, коли діти кидають у вікна різні предмети. Міський голова повідомила, що питання демонтажу резервуару спочатку потрібно детально вивчити. Однак, у місті планується встановлення камер відеоспостереження, в тому числі і на цій території, що має покращити стан дотримання громадського порядку. Також жінки висловили невдоволення тим, що вантажні машини, які привозять товар до супермаркету «Варус», зупиняються на тротуарі, перекриваючи прохід. Міський голова доручила Сергію Сорокопудову звернутися до адміністрації супермаркету та вирішити питання щодо забезпечення паркування машин на спеціальній зупинці, яка для цього передбачена.

Також цього дня за матеріальною допомогою на лікування звернулася літня жінка. Начальник управління праці та соціального захисту населення Сергій Яковіненко запросив її до управління з переліком необхідних документів, зазначивши, що матеріальна допомога надається після їх розгляду спеціальною комісією.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Фотографія

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини Дніпропетровська

© 2019 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді