Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Привітання міського голови Оксани Вінницької з Новим роком та Різдвом Христови

Фотографія

Дорогі першотравенці!

Від щирого серця вітаю всіх вас з Новим 2019 роком та Різдвом Христовим! З новим щастям, з новими планами та новими звершеннями!

Рік, що відходить у минуле, був складним і водночас визначальним для нас. За цей час нам вдалося вирішити низку важливих для міста питань, зрушити з місця проблеми, які накопичувались впродовж багатьох років, закласти у стратегічний план важливі проекти і впевнено обрати для себе шлях до подальшого розвитку нашого міста.

Всі ми добре пам’ятаємо кризові роки, коли в міському бюджеті не вистачало коштів навіть на виплату заробітної плати, не кажучи вже про розвиток інфраструктури. Сьогодні ж, завдяки децентралізації та іншим реформам, що впроваджуються на державному рівні з приходом на пост Президента України Петра Порошенка, місцеві бюджети отримали можливість спрямовувати кошти на розвиток своїх громад та підтримку їх мешканців. Позитивні результати децентралізації стали помітними і в Першотравенську.

У 2018 році значна увага приділялась житлово-комунальному господарству міста. Вперше за довгі роки виконано капітальні ремонти доріг на центральних вулицях Шкільній, Пушкіна та Кобзаря, на що з обласного бюджету спрямовано близько 16 млн грн.

За кошти міського бюджету проведено заміну аварійних ділянок водопроводу та каналізації на вулицях Шкільній та Пушкіна на суму 3,3 млн грн.

Місто було добре підготовлено до зими, тому опалювальний період у нас розпочався вчасно. На котельні «Центральна» було замінено деаератор на суму 1,1 млн грн. У рамках соціального партнерства з компанією ДТЕК встановлено насосні станції на міських котельнях на загальну суму 642 тис. грн.

Значна увага приділялась галузям соціально-культурної сфери міста. Так, з державного бюджету на створення ресурсних кімнат для дітей з особливими освітніми потребами, що потребують інклюзивної освіти, спрямовано 1,1 млн грн; на відкриття сучасних бібліотек (медіатеки) - 900 тис. грн. За кошти обласного бюджету в сумі 2,6 млн грн у Першотравенську відкрито сучасну школу робототехніки. На облаштування інклюзивно-ресурсного центру спрямовано 993 тис. грн (200 тис. грн - кошти обласного бюджету, 793 тис. грн - міський бюджет). Виконано капітальний ремонт покрівель загальноосвітніх шкіл № 3 та 5, на що з бюджету міста спрямовано понад 2 млн грн.

На утримання закладів охорони здоров’я з міського бюджету спрямовано понад 16 млн грн. У міських лікарнях виконуються капітальні ремонти, а також закуповується сучасне медичне обладнання та медикаменти.

У рамках реалізації проекту «Громада своїми руками - 2018» здійснено реконструкцію багатофункціонального спортивного майданчика «Спорт для всіх» на вул. Пушкіна, на що спрямовано понад 3 млн грн. Крім того, на реалізацію 9 проектів конкурсу міні-грантів, як і торік, з міського бюджету виділено 500 тис. грн.

У рамках державної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України» місто отримало кошти на будівництво міні-футбольного поля на території ДЮСШ «Шахтар». На проведення робіт з державного бюджету було виділено 749 тис. грн, з міського - 643 тис. грн.

Для впровадження енергозберігаючих заходів та підвищення енергоефективності об'єктів місто отримало грант від Північної Екологічної Фінансової Корпорації НЕФКО. За грантові кошти на суму близько 4 млн грн в школах в № 2 та 4 замінено 260 вікон; в БК «Шахтар» - 58 вікон. На суму 2,5 млн грн на котельні «Південна» встановлені живильні та конденсатні насоси, що забезпечує стабільну роботу об’єкта в опалювальний період та суттєво економить кошти житлово-комунального підприємства.

У переддень Нового 2019 року хочу побажати всім миру, злагоди та віри в себе, в людей, у процвітання нашого міста, всієї України. Віри в те, що будь-яке добре починання, яке робиться від щирого серця, буде успішним. Я переконана, що разом ми збережемо все хороше, що маємо, та спільними зусиллями досягнемо ще кращих результатів.

Бажаю всім міцного здоров’я, особистого щастя, родинного затишку, життєвих гараздів та статків, бадьорого настрою і творчої наснаги! Увійдімо у Новий рік із чистими помислами, наповнімо його добрими справами, вчинками, любов’ю до наших рідних і близьких.

Веселих Вам свят!

Оксана Вінницька, міський голова

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини Дніпропетровська

© 2019 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді