Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Новий рік відзначили феєрверком та веселощами

Фотографія

У ніч з 31 грудня на 1 січня в Першотравенську на міській площі біля БК «Шахтар» першотравенці весело провели старий 2018 рік та зустріли Новий. Красуня ялинка, святкова ілюмінація на будівлях і вулицях міста та чудова зимова погода зробили цю ніч незабутньою.

Опівночі міський голова Першотравенська Оксана Вінницька привітала мешканців та гостей шахтарського міста з Новим 2019 роком. Вона побажала всім залишити негаразди в минулому, а в новий рік взяти тільки щастя, здоров’я, добро, любов, мир та благополуччя.

Прийдешній 2019 рік ознаменували красивим видовищем – яскравим феєрверком, від якого перехоплювало подих. Сподобалась присутнім і розважальна програма з піснями, жартівливими конкурсами та танцями. Гарний настрій відпочиваючих також примножився виступом кавер-гурту «Маки» з Дніпра. Разом з музикантами городяни співали популярні пісні та охоче танцювали під улюблені мелодії.

У цю ніч на площі було багато людей, вбраних Дідами Морозами, Снігуроньками, поросятами, вовками, лисами та іншими новорічними персонажами, що також створювало веселу атмосферу. Безліч радісних і щасливих фото з площі розлетілись рідним, друзям та у соціальні мережі. Фотографувалися цьогоріч першотравенці не тільки біля красуні ялинки, але й біля подарункового кубу, освітленого яскравими гірляндами.

Розваги закінчились близько четвертої ранку, однак люди не поспішали розходитись від новорічної ялинки, ділячись враженнями та спілкуючись між собою. Отже, захід «Новий рік у колі друзів» подобається містянам і протягом трьох років збирає на міську площу все більше людей. Ініціатором відновити забуту традицію виступила міський голова Оксана Вінницька. Напевно відтоді ніхто не пошкодував – ані очільниця міста, ані містяни.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини Дніпропетровська

© 2019 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді