Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Для того, щоб мати майбутнє, необхідно бути готовим зробити щось нове

Фотографія

Під таким гаслом проходить 23-й Всеукраїнський конкурс «Учитель року – 2019». Цьогорічний педагогічний конкурс проводиться у п’яти номінаціях: «Географія», «Захист Вітчизни», «Французька мова», «Вчитель інклюзивного класу» та «Основи здоров’я». В першому турі конкурсу, який відбувся в листопаді 2018 року, взяли участь шестеро першотравенських вчителів. 10 січня в місті відбулось підведення підсумків першого туру конкурсу «Учитель року – 2019».

Перший тур конкурсу в цьому навчальному році вперше проводився у зонах, які визначалися департаментом освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації. Так, вчителі географії Сінгатуліна Алла Дмитрівна (ЗШ № 1) і Слоньова Лілія Анатоліївна (ЗШ № 4) взяли участь у першому турі конкурсу в номінації «Географія», який проводився в Покровській ОТГ. За результатами двох конкурсних випробувань «Тестування з фахової майстерності» і «Дослідження» членами журі серед п’яти конкурсанток кращою була визнана Слоньова Лілія Анатоліївна.

На базі шкіл Першотравенська було проведено перший тур конкурсу в номінації «Вчитель інклюзивного класу», в якому взяли участь вчителі початкових класів: Сенілевич Вікторія Валеріївна (ЗШ № 1), Хорошилова Ольга Іванівна (ЗШ № 2), Черкашина Марія Анатоліївна (ЗШ № 3) та Сердюченко Ольга Сергіївна (ЗШ № 4).

Найкращий результат у конкурсному випробуванні «Тестування з фахової майстерності» показала вчитель початкових класів Сенілевич В.В. (ЗШ № 1). У ході випробування «Методичний практикум» найбільшу кількість балів отримала Хорошилова О.І. (ЗШ № 2). У випробуванні «Практична робота» найбільш переконливою була Сенілевич В.В. (ЗШ № 1), яка розкрила особливості роботи з дітьми зі зниженим слухом.

За результатами відбіркового етапу до фіналу першого туру вийшли Сенілевич В.В. (ЗШ №1) і Хорошилова О.І. (ЗШ № 2). Переможцем першого туру конкурсу в номінації «Вчитель інклюзивного класу» визнано Хорошилову О.І. (ЗШ № 2).

Переможців першого туру конкурсу «Учитель року – 2019» Слоньову Л.А. та Хорошилову О.І. нагороджено Подяками міського голови Оксани Вінницької, інших учасників - грамотами міського відділу освіти. Всі конкурсанти отримали грошові премії.

Слоньова Л.А. в грудні 2018 року взяла участь у відбірковому етапі другого туру конкурсу, який проходив в місті Дніпрі, та показала третій результат. У лютому 2019 року конкурсні випробування чекають на Хорошилову О.І.

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Рамка вокруг текста

Шановні першотравенці

та гості сайту!

Рада вітати вас на офіційному веб-сайті Першотравенської міської ради.

Першотравенськ – місто славної шахтарської праці, багате працьовитими людьми та трудовими досягненнями. Ми всі прагнемо бачити своє місто сучасним і процвітаючим, комфортним для всіх мешканців. Тому ми щоденно працюємо заради цієї мети. Впевнена, що спільними зусиллями ми все задумане втілимо у конкретні справи на благо рідного міста.

На цьому сайті ви знайдете вичерпну інформацію про діяльність міської влади, дізнаєтесь багато цікавого про місто, його мешканців та важливі події Першотравенська.

Сподіваюся, що наш сайт буде корисним для вас.

З повагою міський голова Оксана Вінницька

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини України

Новини Дніпропетровська

© 2019 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді