Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Для того, щоб мати майбутнє, необхідно бути готовим зробити щось нове

Фотографія

Під таким гаслом проходить 23-й Всеукраїнський конкурс «Учитель року – 2019». Цьогорічний педагогічний конкурс проводиться у п’яти номінаціях: «Географія», «Захист Вітчизни», «Французька мова», «Вчитель інклюзивного класу» та «Основи здоров’я». В першому турі конкурсу, який відбувся в листопаді 2018 року, взяли участь шестеро першотравенських вчителів. 10 січня в місті відбулось підведення підсумків першого туру конкурсу «Учитель року – 2019».

Перший тур конкурсу в цьому навчальному році вперше проводився у зонах, які визначалися департаментом освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації. Так, вчителі географії Сінгатуліна Алла Дмитрівна (ЗШ № 1) і Слоньова Лілія Анатоліївна (ЗШ № 4) взяли участь у першому турі конкурсу в номінації «Географія», який проводився в Покровській ОТГ. За результатами двох конкурсних випробувань «Тестування з фахової майстерності» і «Дослідження» членами журі серед п’яти конкурсанток кращою була визнана Слоньова Лілія Анатоліївна.

На базі шкіл Першотравенська було проведено перший тур конкурсу в номінації «Вчитель інклюзивного класу», в якому взяли участь вчителі початкових класів: Сенілевич Вікторія Валеріївна (ЗШ № 1), Хорошилова Ольга Іванівна (ЗШ № 2), Черкашина Марія Анатоліївна (ЗШ № 3) та Сердюченко Ольга Сергіївна (ЗШ № 4).

Найкращий результат у конкурсному випробуванні «Тестування з фахової майстерності» показала вчитель початкових класів Сенілевич В.В. (ЗШ № 1). У ході випробування «Методичний практикум» найбільшу кількість балів отримала Хорошилова О.І. (ЗШ № 2). У випробуванні «Практична робота» найбільш переконливою була Сенілевич В.В. (ЗШ № 1), яка розкрила особливості роботи з дітьми зі зниженим слухом.

За результатами відбіркового етапу до фіналу першого туру вийшли Сенілевич В.В. (ЗШ №1) і Хорошилова О.І. (ЗШ № 2). Переможцем першого туру конкурсу в номінації «Вчитель інклюзивного класу» визнано Хорошилову О.І. (ЗШ № 2).

Переможців першого туру конкурсу «Учитель року – 2019» Слоньову Л.А. та Хорошилову О.І. нагороджено Подяками міського голови Оксани Вінницької, інших учасників - грамотами міського відділу освіти. Всі конкурсанти отримали грошові премії.

Слоньова Л.А. в грудні 2018 року взяла участь у відбірковому етапі другого туру конкурсу, який проходив в місті Дніпрі, та показала третій результат. У лютому 2019 року конкурсні випробування чекають на Хорошилову О.І.

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини Дніпропетровська

© 2019 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді