Приймальня: 0(5633) 5-24-61
Е-пошта: info@pershrada.dp.gov.ua

52800, вул.Шкільна 20, м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна

Місцева влада

 

Першотравенськ має талант!

Фотографія

13 січня у БК «Шахтар» відбувся фінальний гала-концерт переможців конкурсу «Таланти Першотравенська», який другий рік поспіль проходить у рамках реалізації міської програми «Партнерство в ім’я розвитку». Цього дня кращі артисти міста подарували глядачам свої яскраві номери, демонструючи неабиякий талант та обдарованість. Переможці конкурсу виступали у п’яти номінаціях: «Хореографія», «Інструментальна музика», «Вокал», «Художнє читання» та «Циркове мистецтво».

Після феєричних виступів першотравенських «зірочок» відбулась церемонія нагородження, під час якої переможці конкурсу отримали дипломи та солодкі подарунки від міського голови Оксани Вінницької.

Так, у номінації «Інструментальна музика» ІІІ місце у категорії 13-19 років посів Зюкін Олександр з композицією «Хісторі Мейкер», у категорії від 20 років - рок-клуб «Фрістайл» («Молитва»). ІІ місце у категорії 13-19 посів Демьєн Британ («Металіка»), І місце - Матюшенко Олександр («Німе кіно»). І місце у категорії від 20 років дісталося ансамблю викладачів школи естетичного виховання («Румба»). І місце у «змішаній» категорії отримала студія «ДЕМ» («Марічка»).

У номінації «Художнє читання» ІІІ місце у «змішаній» категорії посіли Скрипник Катерина та Васовчик Єлизавета («Пеппі у школі»). ІІ місце у категорії 5-12 років посіла Черкасова Таїра («Янгол»), у категорії 13-19 років - Фролова Ліна («Каково быть мамой»). І місце у категорії 5-12 зайняла Прилоус Іванна («Солдатові»), у категорії 13-19 років - Ісакова Валерія («Я хочу быть ребенком»).

У номінації «Циркове мистецтво» ІІ місце у категорії 11-13 років посів народний цирковий колектив «Вогні цирку» («Возрождение»), у категорії 13-19 років - зразковий цирковий колектив «Арлекіно» («Shoy girls»). І місце у категорії 5-12 років зайняв народний цирковий колектив «Вогні цирку» («Тітанік»), у «змішаній» категорії - зразковий цирковий колектив «Арлекіно» («Серця трьох»).

У номінації «Вокал» ІІІ місце у категорії 13-19 років дісталося зразковому вокальному колективу «Райдуга» (композиція «На нашій Україні»). ІІ місце у категорії від 20 років посіла Волокітіна Вікторія («Останусь»). І місце в категорії 13-19 років зайняла Федорук Надія («За лісами горами»), у категорії від 20 років - Розумна Олена («Мелодія»).

У номінації «Хореографія» ІІІ місце у категорії 5-12 років посіли колектив східного танцю «Султанат» («Счастливое утро») та танцювально-спортивний клуб «Альянс» («She’s a lady»). У категорії 13-19 років ІІІ місце зайняли студія східного танцю «Марджан» («Ракс эль шарки») та танцювально-спортивний клуб «Альянс» («Маскарад»). ІІ місце у категорії 5-12 років дісталося Антіпову Єгору та Снаговській Софії зі студії танцю «Ракурс» («Шопінг»). ІІ місце у категорії 13-19 років посіла студія танцю «Белла Джоя» («Джайв в рожевих тонах»). І місце зайняли Шимко Святослав та Нагірняк Софія зі студії танцю «Белла Джоя» («Do you love me»). У категорії 13-19 років І місце посів колектив «Надія» («Квітка сонця»).

Гран-прі конкурсу отримав зразковий аматорський танцювальний колектив «Брайтлі» з номерами «Намистинки», «Без надії сподіваюсь» та «Козаки».

Тож, Першотравенськ вкотре довів, що має надзвичайно талановитих, творчих людей, які є прикрасою та багатством свого міста. Сподіваємося, що конкурс «Таланти Першотравенська» щороку об’єднуватиме все більше й більше талантів, кількість учасників збільшуватиметься, а майстерність виконання зростатиме.

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Фотографія

Нові назви вулиць


Згідно з розпорядженням №67

Комсомольська -> Молодіжна

Леніна -> Шахтарської Слави

Дзержинського -> Паркова

Фрунзе -> Затишна

Кірова -> Зоряна

Куйбишева -> Дружби

Радянська (Советская,Советська, Совєтська) -> Українська

Карла Маркса -> Кобзаря

Жовтнева (Октябрьская, Октябрська, Октябрьська) -> Ювілейна

Піонерська -> Гірників

Новини Дніпропетровська

© 2019 рік, 52800, вул.Шкільна 20
м.Першотравенськ, Дніпропетровська обл., Україна
Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Першотравенській міській раді